Poděkování místostarosty

Vážení spoluobčané,

chtěl bych Vám za sebe a celý tým OMMO poděkovat za důvěru, kterou jste nám dali ve volbách. Tento výsledek nás velmi potěšil a je to pro nás velký závazek, Vás nezklamat. Mnoho lidí se mě ptá, proč jsem se nestal starostou města, tak mi dovolte Vám to vysvětlit.

Jsem profesionální hasič již 28 let a má práce mě stále neskutečně naplňuje a je to takové mé životní poslání. Myslím si, že ve 48 letech mám své práci stále co nabídnout a končit se mi opravdu ještě nechce, proto se nyní nemohu stát starostou města.

Můj názor je ten, že město musí vést tým lidí, ne jednotlivci. Se svým týmem jsme se dohodli, že bychom se rádi podíleli na vedení města napříč všemi kandidujícími stranami, což se nám bohužel nepodařilo. Ale i přesto si myslím, že se nám podařilo sestavit tým kvalitních lidí, kteří chtějí pracovat s plným nasazením pro naše krásné město a posouvat ho dál úspěšně kupředu.

Dejte nám šanci Vám ukázat, že to myslíme vážně a že se pokusíme naplnit většinu toho, co jsme Vám před volbami slíbili.

Děkuji za Vaši trpělivost a podporu.

Váš místostarosta Václav Grünwald

15.11.2022 13:33:42 | přečteno 607x | magdalena.bulirova
load