Atletický čtyřboj

startovací bloky

Deset žáků Školního sportovního klubu se 3. května v Mladé Boleslavi zúčastnilo atletického čtyřboje staršího žactva. 

Družstvo chlapců ve složení Martin Kolumpek, Andrij Seniv, Pavel Ondřasina, Lukáš Janeček a Radim Cecava si dlouho vedlo velmi dobře a po třech disciplinách jim patřilo průběžné šesté místo v soutěži družstev. Ovšem odfláknutá poslední disciplína, běh na 1000 metrů je sesadila až na předposlední 14. místo!!! Startovalo 75 závodníků a mezi nejlepší výkony našich patřil vrh koulí - 3. místo Martina Kolumpka 10,83 m, skok daleký Pavla Ondřasiny 471 cm a 8. místo a 15. místo Andrije Seniva na 60 m časem 8,1.

Dívkám ve složení Monika Kroupová, Eliška Kroupová, Katka Lisnerová, Radka Žďánská a Pavlína Hronovská vyšel zejména hod míčkem, kdy si Monika Kroupová a Radka Žďánská dělily 7. místo výkonem 35 metrů, Monika Kroupová byla sedmnáctá na osmistovce časem 3:12,2 a Eliška Kroupová dvanáctá ve vrhu koulí výkonem 681 cm. Ostatní výkony byly spíše průměrné a při totálně zkaženém skoku dalekém z toho bylo také až předposlední 13. místo v soutěži družstev. 

Výsledky našich:

 chlapci BODY 60 m dálka výška míček koule 1000 m
Martin Kolumpek 1359 8, 6 462 10, 83 04:05,2
Pavel Ondřasina 1129  8, 4 471 8, 79 DNF
Andrij Seniv 987 8, 1 135 38, 0 04:41,3
Radim Cecava 878 9, 0 385 45, 5 04:04,8
Lukáš Janeček 837 9, 0 145 41, 0 DNF
dívky BODY 60 m dálka výška míček koule  800 m
Pavlína Hronovská 1063 9, 4 115 5, 90 03:33,2
Monika Kroupová 872 10, 4 295 35, 0 03:12,2
Katka Lisnerová 821 10, 4 115 31, 0 03:38,8
Radka Žďánská 686 9, 8 251 35, 0 3. 54, 9
Eliška Kroupová 628 10, 1 251 6, 81 05:14,5


Pořadí:

Chlapci:
1. 2. ZŠ Benátky n. J. 7201 bodů
2. 1. ZŠ M. Hradiště 6922
3. 7. ZŠ M. Boleslav 6393
14. ZŠ Bakov n. J. 4353
Dívky:
1. 2. ZŠ M. Boleslav 6413
2. 1. ZŠ M. Hradiště 5580
3. 2. ZŠ Benátky n. J. 5272
13. ZŠ Bakov n. J. 3442

 Za ŠSK při ZŠ Bakov n. J. Mgr. Luboš Brodský


6.5.2013 17:27:25 | přečteno 810x | magdalena.bulirova