Klub dětí Pohoda

děti

Rodinné centrum Bakovánek připravuje nový projekt pro děti.

Klub dětí POHODA  je připravovaný projekt Rodinného centra Bakovánek určený pro všechny děti školního věku (zejména pro děti 1.stupně  ZŠ), které nechtějí nebo nemohou být odpoledne sami doma, nebo prostě jen mají volnou hodinu, čekají na autobus či odpolední kroužek. V prostorách klubovny budou moci trávit volný čas se svými kamarády a spolužáky s možností připojit se ke sportovním, hudebním, výtvarným aktivitám a nemusí se toulat ve městě. Klub bude otevřen od 12 do 17 hod., v případě zájmu rodičů je možný provoz do 18 hod.

V prostorách bude pedagogický dozor, který bude zajišťovat kvalifikovaný personál. V prostorách klubu bude žákům k dispozici počítač, knihovnička, časopisy, stolní hry, hlavolamy, CD přehrávač, taneční podložka atd.  Klub bude nabízet žákům klidné zázemí s pestrými pomůckami a denním programem, děti si mohou zúčastnit i příležitostných akcí - soutěží, turnajů, výtvarných dílen, výletů.

V rámci klubu lze po dohodě s rodiči také dětem nabídnout odpolední svačinky, pro děti s pozdějšími odchody i pomoc s domácími úkoly. Je možné také zajistit vyzvednutí dětí po ukončení vyučování a převést je do klubu.

Pedagogický dozor:

  • Vlasta Landyšová - Pedagogické minimum – pedagog volného času, vychovatel
  • Marcela Vávrová -  Pedagogické minimum – pedagog volného času, vychovatel
  • Karolína Hýřová - studentka magisterského studia pedagogické fakulty, specializace pedagog I. stupně

Platební podmínky:

  • Každodenní docházka od 12:00-17:00 hodin 1500,- /měsíc (po dohodě s rodiči nabídneme  svačinu, pomoc s domácími úkoly). Platba proběhne formou trvalého příkazu 1x měsíčně vždy do 20.dne v měsíci. Nutná přihláška, osobní dotazník dítěte.
  • Hodinová návštěva od 12:00-15:00 hodin za 30,-/hodina. Platba proběhne formou hotovosti na místě nebo předplacením 50 vstupů za 1500,-. Není nutná přihláška, docházka je na individuální potřebě rodiče či dítěte I. Stupně ZŠ.
  • Hodinová sazba 15:00-17:00 hodin za 50,-/hodina formou hotovosti na místě nebo předplacením 50 vstupů za 2500,-. Není nutná přihláška, je to na individuální potřebě rodiče či dítěte I. Stupně ZŠ.

Pokud vás připravovaný projekt zaujal, pro více informací kontaktujte paní Vlastu Landyšovou na tel. čísle  739 243753 nebo na emailu: bakovanek@seznam.cz


27.9.2013 13:41:09 | přečteno 854x | magdalena.bulirova
load