Oslavy mezi nebem a zemí

Mezi nebem a zemí

Rok 2013 je pro nás, bakovské ochotníky, rokem oslav. To už všichni, milí spoluobčané, určitě víte. Celý rok, každý měsíc, se koná nějaké divadelní představení, kde se společně bavíme. 

Začalo to lednovou Inventurou boleslavského Divadýlka Na dlani, potrápili jsme bránice s dámským souborem Nakafráno a jejich Božským řízkem v únoru, zahráli si na detektivy při hře Jezinky a bezinky našich jmenovců z Mnichova Hradiště v březnu. Zazpívali jsme si,  a posléze drobně zapařili se Světáky z Dobřichovic v dubnu. V květnu jsme zreprízovali Kliniku Dr. Řezníčka, kterou předskočili Týpci se svým Prahem do nebe a do prázdnin jsme shlédli ještě Prodanou nevěstu od Baziliška benátského a Tři muže ve člunu a psa od Jirásků z České Lípy.

Během prázdnin a září jsme dozkoušeli hru Mezi nebem a zemí, jejíž premiéru a zároveň první uvedení v České republice jsme provedli 27. září 2013.

V sobotu na to jsme oficiálně oslavili 140 let trvání našeho souboru slavnostním shromážděním na Městském úřadě, společným slavnostním obědem, valnou hromadou našeho sdružení a vzpomínkovým večerem.

Že se to snad ani nedá zvládnout? Ale dá, a navíc je to radost, když se vy, diváci, sejdete, abyste se pobavili. A proto pokračujeme…

  • 1.11.2013 repríza Mezi nebem a zemí
  • 15.11.2013 repríza Vzpomínkového večera
  • 22.11.2013 hra Řeči v podání spolku Dobrovít z Dobrovice
  • 27.12.2013 vánoční repríza hry Mezi nebem a zemí.

Je toho ještě dost, a proto prostě PŘIJĎTE. Protože Bakov letos divadlem opravdu žije a sál se nám vždy plní, raději si rezervujte vstupenky na divadlo.bakov@seznam.cz!

A jako pozvánku na všechny další akce berte FOTOČLÁNEK ze dvou, pro nás, nejdůležitějších dnů tohoto roku.

Díky za přízeň a těšíme se na Vás!

Míla Masopust
za DS Tyl

8.10.2013 8:21:55 - aktualizováno 30.10.2013 15:49:20 | přečteno 982x | magdalena.bulirova
load