Prodaná nevěsta

Prodaná nevěsta

Milí přátelé ochotnického divadla, to je ale nádherné počasí, že?! A navíc to vypadá, že nás tahle krása bude podporovat ještě pár dní v červnu!

Takže tady je náhradní program. Sekat tráva se skoro nemůže, rýpat se v záhonech je dost vlhká záležitost, zalévat zahradu nemá cenu (chtělo by to spíše sušit) a posezení na terase v 10 stupních a dešti není úplně příjemné, proto jsme pro Vás připravili další představení v rámci oslav 140 let ochotnického divadla v Bakově nad Jizerou.


Ochotnický soubor Bazilišek benátský z Benátek nad Jizerou sehraje svoje muzikálové představení Prodaná nevěsta. Stane se to 8. června 2013, 19.30, na sále Radnice.

Bazilišci se pustili do vážného kusu, ale nevážně a současně. Není to ale žádná avantgarda, které rozumí jenom pár nezávislých umělců z Prahy! :-) Všechny postavy poznáte, a budou Vám asi bližší, protože fungují v současnosti.

A navíc je to dost sranda! .-))) A co nám může zvednout náladu, kromě sluníčka, než sranda?!

Vstupenky můžete rezervovat na divadlo.bakov@seznam.cz, nebo si je přímo koupit v Galanterii v Bakově nad Jizerou.

My tam budeme, co vy? :-)

Míla Masopust & spol.

PS: nezapomeňte také na Tři muže ve člunu a psa. 21.6.2013 přijedou vyhlášený soubor Jirásek z České Lípy. To už se snad na Radnici půjdeme schovat před sluníčkem, ne před deštěm. :-) Vyplujte ve člunu vstříc létu! .-))

červen

Prodaná nevěsta

Prodaná nevěsta

 
Tři muži ve člunu

Tři muži ve člunu

 
 
30.5.2013 20:06:14 - aktualizováno 7.6.2013 20:36:07 | přečteno 842x | magdalena.bulirova
load