Šest bodů je doma!!!

Házená

Mladší žáci měli první zářijový víkend celkem dost nabitý, v sobotu 7.9. hráli první zápas nové sezony v Podlázkách, průběh hry byl po celou dobu velmi vyrovnaný, nakonec vyhrál tým Bakova výsledkem 6:5.

Nejproduktivnějším útočníkem byl Zdeněk Čučka. který dal 3.góly,Kuba Krejčí dal za zápas 2 góly a Míla Hitrik vstřelil 1 branku.

V neděli jeli žáci na nadstavbový turnaj do Řevnic, kterého se účastnila celkem tři celky, Bakovský, Podlázecký a Řevnický, náš tým sehrál první zápas s Podlázkami, první poločas zápasu měl podobný průběh jako sobotní duel a skončil poměrem 5:3 pro Bakov. V druhém poločase se však kluci rozstříleli a zápas jednoznačně ovládli a vyhráli 12:6. Nejvíce gólů dal Kuba Krejčí a to 9, dále dal 2 góĺy Zdeněk Čučka a jedním gólem přispěl k vítězství Honza Beran.

Druhý zápas s domácím, Řevnickým celkem měli žáci pod kontrolou hned od začátku, rychle se dostali do vedení a to si udrželi až do konce zápasu, který vyhráli 18:14 (11:4), V útoku opěk zářil Kuba Krejčí, který se do branky trefil hned desetkrát, dále se mezi tyče šestkrát trefil Zdeněk Čučka a jedním gólem přispěl také Kryštof Honc a Míla Hitrik.

Sestava: Dominik Beneš, Míla Hitrik, Dan Lešák, Kryštof Honc, Honza Kroupa, Franta Masopust, Honza Kučera, Kuba Krejčí, Zdeněk Čučka, Honza Beran, Radim Matohlína a Lukáš Ďurač.

Trenéři družstva jsou s výkonem spokojeni, protože si z prvních zápasů sezóny odvezli maximum bodů.

Alena Řeháková

24.9.2013 13:57:39 | přečteno 860x | magdalena.bulirova
load