Tenisoví žáci bodují

Tenis

Zimní halová sezona se pomalu chýlí k závěru a tak mi dovolte vás informovat o posledních úspěších našich tenisových nadějí.

Petr Koukal na turnaji v Bezděčně potvrdil výbornou formu a zvítězil ve dvouhře i čtyřhře.

Ve dvouhře v semifinále nejprve porazil nasazenou jedničku Pecáka z Benátek a ve finále nedal šanci Závrskému Olymp Praha  kterého porazil 6:2,6:2. Ve čtyřhře společně s Pírkem porazili dvojici Pecák – Závrský 6:2,6:2. Další vítězství vybojoval ve 4hře na turnaji Tempo Praha kde ve finále se spoluhráčem Bělohlávkem porazili dvojici Kubík,Kolár po vyrovnaném průběhu 2:1na sety.

Sportovní formu rovněž potvrdil na turnaji dorostu v Horních Měcholupech kde v prvním kole nedal šanci pátému nasazenému Bursovi z Neridé Praha 6:0,6:1. ve druhém kole  již nestačil na nasazenou dvojku se kterým prohrál 0:2 na sety. Vše si vynahradil ve čtyřhře kde společně s Bugajem  v semifinále porazili nasazené jedničky  7:6,6:2 a ve finále dvojici Kocourek, Mezera 6:3,6:3.

Výbornými výsledky se mohou prezentovat i naše mladší žákyně Natálie Homolová a Natálie Czepielová. Jejich forma roste zápasu od zápasu a poslední turnaj kde se naše hráčky probojovaly do finále čtyřhry to jenom potvrzuje. Kategorie mladšího žactva je náročná z hlediska věkového rozsahu hráček tj. 10-12 let kde začínající hračky musí mnohdy zápolit

s mnohem vyspělejšími a hráčsky ostřílenějšími hráčkami.I přes tyto handicapy si naše hráčky dokáží porvat s každou soupeřkou. Ostatně jejich výsledky hovoří za vše. N.Homolová na posledních třech turnajích 1x čtvrtfinále, 3x semifinále,1x finále.

N.Czepielová rovněž na třech turnajích  1x čtvrtfinále,2x semifinále, 1x finále.

Nyní po halové sezoně nastane krátká pauza ,po úpravě venkovních dvorců začne letní sezona,soutěže družstev,okresní a krajské přebory a samozřejmě letní sezona celostátních turnajů  na jejímž konci se bude bilancovat zda umístění na celostátním žebříčku odpovídá mému tréninkovému nasazení a prezentací sebe samého a tenisového klubu jehož vizitku vozím sebou po tenisových akcích. Jsem přesvědčen že nás naši hráči a hráčky nezklamou a že se umístí co nejvýše

Karel Bubák
přededa klubu

Tenisoví žáci bodují

Finále žáků zprava: Koukal, Závrský

Finále žáků zprava: Koukal, Závrský

 
Finalistky 4hry zleva: Czepielová, Homolová

Finalistky 4hry zleva: Czepielová, Homolová

 
 
10.4.2013 18:29:29 | přečteno 809x | magdalena.bulirova
load