Těžký los v Poháru Coca – Cola. Na soupeře jsme nestačili.

Los v letošním ročníku celostátního poháru v kopané základních škol nám opravdu nepřál a tak jsme v 1. kole dostali pravděpodobně nejsilnější týmy, které se v našem okrese do soutěže přihlásily. 7.ZŠ Mladá Boleslav, favorita naší skupiny a dále žáky z Mnichova Hradiště a Benátek n.J., kteří hrají krajské soutěže. Naše družstvo bylo složeno převážně ze žáků 7. a 8.tříd, takže tu byl i dost velký věkový handicap. No a při skutečnosti, že třetina vybraných žáků nehraje fotbal závodně se dalo předpokládat, že v Benátkách n.J. na umělé trávě asi moc dobře nedopadneme. Tento předpoklad se naplnil a přestože nelze družstvu upřít chuť do hry a bojovnost, soupeři byli rychlejší, důraznější, fotbalovější a tak jsme skončili až čtvrtí bez bodu s nelichotivým skóre 0 : 16. Turnaj proběhl 27.3. za velmi nepříznivého mrazivého počasí a za neustálého sněžení.

ZŠ Bakov – 7.ZŠ Mladá Boleslav  0 : 10
Soupeř byl po všech stránkách lepší a prakticky nám nedovolil vůbec nic.

ZŠ Bakov – ZŠ Mnichovo Hradiště (Studentská) 0 : 4
Druhé utkání už vypadalo mnohem vyrovnaněji a přestože měl soupeř více ze hry, dařilo se nám poměrně dlouho neinkasovat. V poslední minutě 1.poločasu přišel zbytečný gól s velké dálky a druhý poločas jsme už poměrně přijatelné skóre nedokázali udržet.

ZŠ Bakov – ZŠ Benátky (Husovo nám.) 0 : 2
V utkání, ve kterém šlo už jen o 3. a 4. místo jsme měli zpočátku více ze hry. Pavel Ondřasina platil na soupeře rychlostí a tak 2x krátce po sobě postupoval z půlky hřiště sám na brankáře, ale ani jednou nebyl úspěšný v koncovce. Tyto neproměněné šance nás nakonec mrzely, protože jsme ve druhém poločase 2x zbytečně inkasovali.

Pořadí skupiny:

1. 7.ZŠ Mladá Boleslav

9 bodů

2. ZŠ Mnichovo Hradiště

6 bodů

3. ZŠ Benátky n.J.

3 body

4. ZŠ Bakov n.J.

0 bodů

Sestava Bakova: 

9.roč.:

Martin Grmolenský,

8.roč.:

Matouš Čapek, Radim Cecava,  Patrik Gabriel, Pavel Ondřasina, Lukáš Janeček, Milan Čurej, Andrij Seniv,

7.roč.:

Tomáš Vitmajer, Jan Říha, Tomáš Kendík, Ladislav Giňa, Pavel Kůla,

6.roč.:

Daniel Bárta

Za ŠSK při ZŠ Bakov n.J. Mgr. Luboš Brodský

29.3.2013 10:48:31 | přečteno 717x | magdalena.bulirova
load