Turnaj dorostenek

Bakovský útok Denda

V neděli 21. 4. se na házenkářském hřišti v Bakově uskutečnil turnaj dorostenek. Proti bakovskému týmu přijeli soupeřit o body hráčky z Modřan a hráčky z Března, které jsou aktuálně v tabulce na 1. místě před Bakovem. 

První zápas absolvoval Bakov proti Modřanům a po pomalejším rozjezdu a odehraném poločase 8:5 se již naše děvčata rozstřílela a konečný výsledek byl tedy výhrou Bakova s velkým rozdílem 21:9.

Druhý zápas s favorizovaným Březnem začal okolo poledne a hned od prvních minut bylo jasné, že jsou obě družstva ochotna udělat cokoliv pro výhru a tak se skóre tahalo o gól. Poločas 9:6 naznačoval pro naše děvčata slibnou pozici do druhé půle.  V té našemu útoku jednoznačně vládla hráčka K. Navrátilová, která soupeři naházela 9 gólů, a na druhé straně skvělý výkon celé obrany dával naději k vítězství. Štěstí však nepřálo a skóre se ustálilo na nerozhodném 15:15.

Sestava: Řeháková E., Barabášová Z., Černá M., Žďánská R., Prokůpková K., Reslová L., Špringerová D. (9), Navrátilová K. (18), Volná B.(5), Šimůnková M., Reslová L. (2), Křibská T. (2)

Pro bakovské dorostenky tedy z víkendu krásné 3 body a obhájení druhého místa a tedy i postupové pozice na Pohár ČR. Všem hráčkám patří velké díky!

Luboš Pánek

Turnaj 21.4.2013

Bakov - Modřany

Bakov - Modřany

 
Bakovský útok Denda

Bakovský útok Denda

 
 
30.4.2013 21:18:05 | přečteno 775x | magdalena.bulirova
load