Nová celobarevná publikace o Bakovsku

kniha

Milí přátelé Bakova nad Jizerou a jeho okolí,

s radostí oznamujeme, že již na konci listopadu letošního roku vyjde historicky zcela první celobarevná publikace o našem kraji Bakovsko s názvem „Bakov nad Jizerou – rozcestí středního Pojizeří“. Na 224 barevných stranách praktického formátu A5+ panorama Vás přehlednou a moderní formou seznámí se všemi reáliemi našeho kraje: jeho historií, kulturou, přírodou, osobnostmi a mnoha dalšími zajímavostmi. Text doplňuje přes 450 aktuálních i unikátních historických fotografií.

Kniha je navíc vybavena speciální "virtuální" nadstavbou v podobě videí a interaktivních map, které budete moci aktivovat prostřednictvím chytrých telefonů a tabletů.

Náročný knižní projekt vznikal intenzivně přes dva roky a jeho hlavním partnerem je Město Bakov nad Jizerou.

Zahájení prodeje se mělo uskutečnit o 1. adventní neděli, ale vzhledem k vládním nařízením si knihu budete moci zakoupit na pokladně městského úřadu, v městské knihovně a v papírnictví u paní Folwarczné u železniční zastávky od pondělí 29.11.2021.

Více informací o vzniku a tvorbě publikace se dozvíte v prosincovém čísle Bakovska. Na počátku roku 2022, dle aktuální epidemiologické situace, se můžete těšit také na besedu o knize a dějinách kraje, která se uskuteční v Muzeu Bakovska.

Vojtěch Dvořák, autor
Radim Šimáně, starosta města

Partnerem projektu je Město Bakov nad Jizerou

Nová kniha o Bakovsku

kniha

kniha

 
 
23.11.2021 11:05:43 - aktualizováno 26.11.2021 20:02:59 | přečteno 430x | magdalena.bulirova
load