Představujeme novou kolegyni v TIC Zvířetice - Evu Kosařovou

Dnešní příspěvek chci věnovat důležité věci,na kterou nebyl ve shonu našich projektů dosud čas, na kterou však nemohu zapomenout: Oficiálnímu představení nové členky týmu infocentra Zvířetice, paní Evy Kosařové, která se od března stala naší stálou kolegyní.

Uběhl sice krátký čas, toto jsem však poznal již nyní: Paní Kosařová je srdcař, miluje kulturu, Zvířetice, a to doopravdy, chová dva mopsíky, věří v řízení osudu, žije v nedalekých Dalešicích, peče výborný cheese cake a neřeší volný čas;)

V nelehké situaci, kdy jsme nemohli informační centrum otevřít, se paní Kosařová okamžitě aktivně zapojila do dění a projektů Bakovské on-line školy a Zvířetice on-line. Protože se ukázala skvělou organizátorkou a také recitátorkou, můžeme jen díky ní, její flexibilitě a 100% nasazení uskutečňovat naše televizní projekty v rychlém tempu a kvalitě, kterou můžete posoudit sami.

Již v sobotu a neděli od 19:00 se můžete těšit na samostatnou premiéru paní Kosařové v krásné dvoudílné pověsti o "Benedovi a Dragomile" nejen pro děti. V květnu bude číst exkluzivně z urbáře hraběnky Eleonory, autentického doteku minulosti zámku Zvířetice.

Přestože sezóna ještě nemohla začít, jedno vím jistě:
Jako vedoucí informačního centra jsem si nemohl přát lepší kolegyni!

Vojtěch Dvořák,
vedoucí TIC Zvířetice


24.4.2020 8:47:52 | přečteno 208x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load