Z naší mise pro Bakovsko

mise pro bakovsko

Projekty se daří: Děkuji všem kolegům, jedeme dále!

Milí přátelé,

Projekty Bakovská on-line škola a Zvířetice on-line, operativně odstartované v našem infocentru, jsme dovedli do úspěšného konce. Jsem moc rád, že jsme mohli přivést bakovské učitele pomocí internetu zpět k dětem, byla to velká radost.

Děkuji všem bakovským učitelům, kteří se projektu zúčastnili. Jmenovitě paní učitelce Heleně Kaluhové za operativní organizaci ze strany školy. Za svůj tým pak Petru Zelenému a Jindřichu Ledvinovi, kteří denně stříhali desítky minut výukových videí. Bez jejich extrémních každodenních výkonů ve volném čase by bakovská škola neexistovala. Vedení města děkuji za to, že našemu projektu dalo zelenou.

Za paralelní kanál Zvířetice on-line, ve kterém jsme vytvořili řadu zajímavých pořadů o Zvířeticích, děkuji své nové a skvělé spolupracovnici Evě Kosařové za maximální operativu a nekonečnou ochotu.

Pod hlavičkou projektu Zvířetice Vision 21 probíhají záchranné práce na Zvířeticích dle nastaveného plánu. Dokončujeme opravu situace nad vstupní branou zříceniny a průchod příkopem ze strany od infocentra. Díky archeologickému výzkumu starého paláce se podařilo prokázat spojovací chodbu v úrovni sklepů. Pokračujeme.

V knihovně a Muzeu Bakovska odstartovala naše dobrodružná celosezónní hra pro celou rodinu Velmistrova šifra. Přijďte, stojí to za to!

Záznamy všech našich pořadů můžete vidět na: www.bakovskaonlineskola.cz | www.zvireticeonline.cz

Vojtěch Dvořák


20.5.2020 11:34:52 | přečteno 222x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load