Kdo bude sportovcem roku 2015 města Bakov nad Jizerou?

sporotovec

To ještě v této chvíli nevím ani já, ale zatím ani nikdo jiný. Určitě se to však dozvíme v pátek 1. dubna 2016 na radnici, na slavnostním vyhlášení výsledků ankety. Ptáte se jaké? 

Rada města a její komise pro vzdělání a sport jsou si vědomy toho, že naše město žije sportem ve svých organizacích, že jejich členové a družstva dosahují výborných sportovních úspěchů, o které se dělí s občany přímo na hřištích, na webových stránkách města i na stránkách zpravodaje Bakovska, že úspěchy některých přesahují i hranice naší země.

Co nám tu však dosud k ocenění jejich výkonů chybí a určitě zaslouží pozornost, je vyhlášení nejlepšího sportovce roku města Bakov nad Jizerou.

sportovec roku, obrázek se otevře v novém okněProto jsme se společně rozhodli vyhlásit anketu “Sportovec roku 2015 města Bakov nad Jizerou“ a i za podpory zastupitelstva tak rozšířit další úspěšné městské aktivity.

V lednovém čísle Bakovska Vás budeme informovat o pravidlech ankety, zejména o vyhlášených kategoriích, podmínkách nominací, způsobu hlasování a následně pak o dalších potřebných krocích vedoucích ke zjištění toho podstatného – nejlepšího sportovce či sportovního družstva v našem městě. Už teď můžete přemýšlet nad tím, koho budete navrhovat na počátku roku na nominaci.

Jaroslava Čermáková
členka RaM


PS: Vlastně jsem Vás trochu uvedla v omyl. My už totiž ve městě nejlepší mladé sportovce za školní rok 2014-2015 máme a jejich jména známe! Naše základní škola totiž již pravidelně vyhlašuje tuto soutěž a oceňuje nejlepší školní sportovce. Letošního vyhlášení jsem se zúčastnila i já a musím říci, že poděkování a uznání si zaslouží nejen ocenění, ale i Mgr. Brodský a všichni ti, kteří se obětavě na organizaci celé akce podíleli. Bylo to fajn!

20.12.2015 18:38:20 | přečteno 650x | magdalena.bulirova
load