Konec taneční sezóny se blíží

TK Rytmus

Pomalu, ale jistě, se blíží konec taneční sezóny, která, mimochodem, kopíruje školní rok, a tak je čas malé rekapitulace. Naše páry i letos slavily úspěchy na tanečních soutěžích i na Mistrovství České republiky.  

Mladý nadějný pár Adam Zítka a Anna Štučková se zúčastnil všech tří mistrovství, které se v sezóně konají. A to Mistrovství ČR ve standardních tancích, Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích, a dokonce královské disciplíny – Mistrovství České republiky v 10 tancích, což je soutěž v kombinaci standardních i latinskoamerických tanců. A jak bojovali? Ve standardu získali 13. místo, v latině 15. a v 10 tancích uhájili 12. místo.

Dalším úspěšným párem je Vít Domorád a Simona Tejcová. Těmto tanečníkům se podařilo získat dokonce 2. místo na Mistrovství ČR ve standardních tancích v obrovské konkurenci mladých párů do 21 let.

Kromě vrcholů sezóny, jimiž jsou právě mistrovství, se bakovské páry účastní i dalších soutěží. A opravdu nezahálejí. Jen v květnu se konalo hned několik soutěží. O státních svátcích páry bojovaly o medaile. Pár Pavel Mareš a Michaela Ročejdlová získal 1. května na soutěži v Praze 3. místo, a dvakrát vybojoval stříbro- v Nymburce a v Týnci nad Sázavou. Tanečníci Radim Bobek a Lucie Hronovská stihli, kromě maturit, dokonce VYHRÁT soutěž v Nymburce.

Taneční soutěže se konají i v zahraničí. A o té nejslavnější, v anglickém Blackpoolu si můžete přečíst příště.

Tým TK Rytmus

Konec taneční sezóny se blíží

TK Rytmus

TK Rytmus

 
TK Rytmus

TK Rytmus

 
TK Rytmus

TK Rytmus

 
TK Rytmus

TK Rytmus

 
 
5.6.2013 15:05:51 | přečteno 784x | magdalena.bulirova
load