Zvířetický ŠlapVláček

Výlet na Trosky

Po loňské zkoušce na Zvířeticích vyjet společně vlakem za hranice „všedních dnů“ a zkušenosti, že to jde a zažije se přitom spousty legrace, byl letos vyhlášen nový termín na společný výlet v podobném duchu.

Již při zveřejnění data a cíle výletu (sobota 26. 5. – Trosky) byl tak značný zájem, že cestovní poukazy nestačily pokrýt poptávku a muselo se přistoupit k určitému výběru. Hodnotícími kritérii bylo např. vyhotovení domácích úkolů, mytí nádobí, posekání a údržba zahrady, navaření na další den, plnění si manželských povinností apod. A právě Ti, co měli vše v pořádku, mohli jet! I tak na nádraží zvažovali připojení dalšího vagonu!

Počasí přálo, vlaky jely na čas, děti poslouchaly (až na dva „zaběhlíky“) a Trosky stály na svém místě. Profil trati byl poněkud obtížnější, obzvláště pak pro kočárky, a také po cestě nebylo moc občerstvovacích stanic, takže v jednu chvíli stály trosky vedle Trosek. Nicméně při večerním bilancování výletu již ve Zvířetické multifunkční aréně bylo konstatováno, že SUPER!

Osadní výbor Zvířetice

ŠlapVláček

Výlet na Trosky

Výlet na Trosky

 
Výlet na Trosky

Výlet na Trosky

 
Výlet na Trosky

Výlet na Trosky

 
Výlet na Trosky

Výlet na Trosky

 
 
13.6.2018 14:22:35 | přečteno 325x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load