Užíváme si krásné dny

dětský den

Květen nám do školy přinesl nejeden zážitek.

Putovali jsme do Debře, kde nás čekali naši kamarádi z debřské Tymišky.

Pan Kytka z Městské policie z Mladé Boleslavi pro nás připravil skvělý program. Vyzkoušel nás z dopravních značek a společně jsme si zopakovali znalosti bezpečného chování v dopravním provozu. Pak nás už čekalo dopravní hřiště. Všichni jsme si vyzkoušeli různé role účastníků a to jak chodce, tak i řidiče modelů autíček a někdo si také vyzkoušel řídit dopravu jako pan policista. Velikým zážitkem bylo policejní auto, do kterého jsme se mohli podívat.

Dětský den byl také plný zážitků. Putovali jsme za skřítkem, který nám zanechal ve školce tajemný dopis. Motivací byl pro nás slíbený poklad. Školní zahrada se rázem stala dobrodružnou cestou plnou úkolů, které jsme splnili na výbornou. Na konci toho všeho byl opravdu poklad. Skřítek byl štědrý, a tak jsme si bonbónky, dětské šampaňské, bublifuky, čepičky a foukačky náramně užili. Možná skřítek, anebo i někdo jiný, nám v chodbičce ve školce zanechal nafouknuté létající balónky. Oslava našeho svátku byla opravdu moc hezká a na památku jsme si každý domů odnesl jeden létající balónek.

V červnu nás čeká školní výlet na Zvířetice za bílou paní Hostilkou a také rozloučení se školním rokem.

Léto si užijeme u našich kamarádů v Debři a to proto, že v naší školce bude probíhat během léta přístavba.

Doufáme, že vše dopadne podle předpokladů a my se opět setkáme v naší milované školce v září společně se svými novými kamarády.

Hezké léto všem čtenářům přejí děti a učitelky z Kuřátek. 

Květen

dětský den

dětský den

 
dopravní den debř

dopravní den debř

 
policejní auto

policejní auto

 
šatna

šatna

 
 
22.6.2016 8:41:56 | přečteno 474x | magdalena.bulirova
load