Poslední společný výlet

Výlet do Mšena

Ve čtvrtek 11. 6. jsme se my, žáci IX. A, vydali na náš poslední výlet do Mšena u Mělníka. 

V den odjezdu jsme měli zkrácenou výuku, abychom se stihli zabalit a včas odjet. Vlaková doprava totiž v tomto úseku není nejfrekventovanější. Po příjezdu do cíle jsme prošli město, dali si na náměstí zmrzlinu a sešli k rekreačnímu středisku Sever, kde jsme se ubytovali. Někteří si vybalili věci, prošli areál, někteří (pánové) odhodili svá zavazadla do chatek a běželi vyzkoušet kvalitu místních trampolín.

Druhý den ráno jsme se nasnídali a vyrazili na celodenní výlet. Přes údolí zvané Debř a okolo Obří hlavy a Žáby jsme došli k Pokličkám, kde jsme měli krátkou přestávku. Pokračovali jsme na Kokořín a do restaurace U Grobiána, kde se natáčel film Rebelové. Cestou nazpět jsme se rozdělili na skupinky podle svých sil a čekali jsme na sebe vždy na křižovatkách. Večer jsme měli individuální program.

V sobotu brzy ráno několik z nás odjíždělo domů dřív s rodiči, neboť měli sportovní zápasy. Zbytek se vypravil na vlak. Bohužel místo vlaku jel náhradní autobus, který nám však ujel. Tak jsme čekali dvě hodiny na další vlak. Měli jsme alespoň čas náš poslední výlet zhodnotit.

Lucie Kraušnerová, IX. A

Poslední výlet

Výlet do Mšena

Výlet do Mšena

 
Výlet do Mšena

Výlet do Mšena

 
Výlet do Mšena

Výlet do Mšena

 
Výlet do Mšena

Výlet do Mšena

 
Výlet do Mšena

Výlet do Mšena

 
 
2.9.2015 21:57:27 | přečteno 437x | magdalena.bulirova
load