Výstava drobného zvířectva 2022 Bakov nad Jizerou

Vážení přátelé, příznivci chovatelství a zvířat,

i v letošním roce pro Vás připravujeme uspořádání naší tradiční „Místní výstavy králíků, holubů a drůbeže“, na kterou Vás tímto srdečně zveme. Výstavu uspořádáme opět v termínu bakovského posvícení. Letos to tedy bude 27. - 28. srpna a znovu se bude konat v zahradě restaurace NA ZASTÁVCE. Věříme, že řada z Vás se na výstavu již těší.

Naší snahou bude připravit zajímavou expozici chovaných plemen králíků, holubů a drůbeže a to i přesto, že celková členská základna neustále slábne a chov zvířat je vzhledem k dostupnosti krmení stále náročnější. Předpokládáme, že řada chovatelů opět nabídne velkou část zvířat k prodeji a snad budou vidět i nějaké rarity. Rádi bychom nabídli k prodeji i snáškové slepičky, ale i zde je situace spíše nepříznivá. Z důvodu velkého zájmu o tyto slepičky, nemáme potvrzené jejich dodání. Rovněž již pracujeme na přípravě tomboly, abyste i letos měli možnost zkusit štěstí a vyhrát nějakou zajímavou cenu, případně živé zvířátko.

V případě, že si chcete užít hezké sobotní odpoledne, případně nedělní dopoledne mezi zvířaty a přátelskými lidmi, budeme Vaší návštěvou upřímně potěšeni. Pokud si ještě navíc vyberete a zakoupíte nějaké zvíře, tak nejen, že obohatíte svůj chov, ale zároveň tím podpoříte vystavujícího chovatele a také náš chovatelský spolek. V případě zájmu můžete získat i mnoho rad ohledně ustájení, pečování či krmení zvířat. Nové zájemce o členství v Českém svazu chovatelů mezi sebou rádi přivítáme.

Věříme, že nám nejen počasí bude přát a celá akce se podaří zrealizovat. Pořádání takovýchto výstav je nedílnou součástí chovatelské činnosti a propagací chovů. Bez výstav by laická veřejnost a především děti neměly možnost zhlédnout tak široké spektrum chovaných plemen králíků či drůbeže. Budeme se na Vás těšit a prozatím se loučíme stále platným heslem: PRO KRÁSU, RADOST I UŽITEK.

Předem děkujeme všem sponzorům a institucím za podporu.

Ještě jednou všechny srdečně zveme – výstavní výbor a členové ČSCH Bakov nad Jizerou

18.7.2022 18:20:36 | přečteno 142x | magdalena.bulirova
load