Jarní úklid v Podstráních

branky

První letošní klubové brigády v pondělí 27. března se účastnily tři desítky aktivních hráčů a trenérů. Hrábě, lopaty, košťata drželi v ruce žáci a dorostenci, příkladem také šli i dospělí.  

Počasí přálo a akce splnila svůj účel. Vyčesání ochozů od staré trávy a podzimního listí se ujali pod vedením sekretáře klubu Leoše Adama ti nejmladší. Starší hráči se věnovali nově vznikající druhé travnaté ploše. Dorostenci měli na starost natření stožárů pro záchytné sítě, čemuž velel Lukáš Bláha. Ostatní těžké práce koordinaval Jan Resl. Pomocí rozbrušek bylo „pokoseno“ staré ocelové zábradlí, které musí dát přednost novým záchytným sítím. Velké prostory nabízí vedle stojící garáž. Aby se daly využívat, muselo dojít na jejich vyklizení. V přistavěném kontejneru tak skončila spousta „pokladů“. Další tým lidí pod mým vedením pracoval na vztyčení nových hliníkových branek.

Brigáda byla pečlivě připravena a díky asistenci technické čety města všechny naplánované úkoly během pondělního odpoledne mohly být splněny. Za odměnu bylo pro všechny připraveno v udírně občerstvení.

Všem děkuji za účast na realizování společné věci. Paní Marcele Janstové děkuji za zajištění občerstvení.

Roman Vaněk

Brigáda fotbalistů

branky

branky

 
natírání

natírání

 
hrabání

hrabání

 
 
6.4.2017 19:01:35 | přečteno 230x | magdalena.bulirova
load