Tréninkové hřiště je hotové. Fotbalisti jsou na něj právem hrdi . . .

fotbalové hřiště

Na podzim 2018 pokračovaly dokončovací práce na zdokonalení tréninkového prostoru. 

V plánu byla automatická závlaha a olemování hřiště bezpečným zábradlím s výplněmi. V září během jednoho týdne došlo na zakopání potrubí pod trávník. Na rekordním čase realizace měla lví podíl firma Zahradnický servis Pavla Svatušky, jemuž patří od klubu srdečné poděkování. Specifické stroje přispěly k ulehčení provádění zemních prací. Na brigádníky z řad hráčů zbyly odborné vodoinstalační a elektroinstalační činnosti, které sami pod dohledem certifikovaných odborníků prováděli. Závěrečné zasypání drážek proběhlo již s dobrým pocitem, že se vše podařilo. První týden v říjnu ještě panovalo letní počasí, a trysky musely ze svých pouzder a kropit a kropit….

V listopadu 2018 došlo na poslední fázi, na výměnu starého nevyhovujícího zábradlí, které bylo nahrazeno bezpečnější trubkovou konstrukcí. Součástí budou ochranné sítě zamezující únik balónu na obslužnou komunikaci.

Kruh investic se tak do tohoto projektu uzavřel. Přeměna nevyužívaného škvárového hřiště trvala 3 roky. Investici peněz mělo na starost především Město Bakov nad Jizerou. Ovšem bez obětavosti a nasazení činovníků klubu a samotných hráčů by tento projekt nevznikl. Vedení klubu je na něj pyšný, a všem za spolupráci srdečně děkuje.

Roman Vaněk

Fotbalové hřiště

fotbalové hřiště

fotbalové hřiště

 
 
18.12.2018 22:09:47 | přečteno 271x | magdalena.bulirova
load