Vánoční halový turnaj starých gard Mnichovo Hradiště

SG Bakov n. J.

Vánoční turnaj, věkové kategorie nad 35 let, přilákal do nedalekého Mnichova Hradiště pětici mužstev této věkové kategorie. Halového turnaje se tradičně zúčastnilo mužstvo SG Bakova nad Jizerou.

Organizátoři připravili systém turnaje - každý s každým, po dobu 2x10 minut. Prvním soupeřem byl pořádající tým Mnichova Hradiště, v jehož sestavě nastoupil starosta našeho města pan Radim Šimáně. Jasná převaha v poli a několik brankových příležitostí nestačilo na jedinou střelu v naší síti. Druhý zápas přinesl divokou přestřelku s bývalými hráči ligového Jablonce nad Nisou. Pouhé dvě minuty před koncem jsme prohrávali o branku, v závěrečném finiši jsme dokázali výsledek otočit a zvítězit v poměru 6:5. Třetí zápas byl taktickou hrou se smolnou prohrou 2:1 s celkovým vítězem turnaje SG z Turnova. Závěrečná výhra nad SG Horek v poměru 3:1 nám přinesla bramborovou příčku letošního halového turnaje.