Pololetní bilance modelářů

ilustrační foto - model plachetnice

Přehled výsledků činnosti „Klubu lodních modelářů“ FREGATA Bakov nad Jizerou za první pololetí roku 2018.

Naši členové se zúčastnili 12 soutěží, z nich čtyř soutěží seriálu MiČR kategorií NS (motorové makety a polomakety včetně plachetnic); jedné mezinárodní soutěže, jednorázového mistrovství ČR mládeže a řady veřejných soutěží.

Na mezinárodní troj soutěži na nádrži u Hrádku nad Nisou Kristýna, se nejlépe umístil Tomáš Jakeš z 30 závodníků na šestém místě.

Na první a druhé soutěži seriálu MiČR v Bělči Ing. Stanislav Jakeš v kategorii F 4 – C obsadil první místo, v kategorii F 4 – B třetí místo a Tomáš Jakeš v F 4 – C druhé místo, F 4 – B také druhé místo. Jiří Bilina v kategorii F 2 – A sen. první místo, ve třídě F 4 – A jun. Ondřej Šmejkal třetí místo.

Na třetí a čtvrté soutěži seriálu v Třeboni ve třech kategoriích Ing. Stanislav Jakeš obsadil třikrát první místo, Tomáš Jakeš dvakrát druhé místo a dvakrát třetí místo.

Při této příležitosti si vás dovoluji pozvat na všemodelářskou výstavu a mezinárodní Mistrovství lodních modelů do Jablonce n. Nisou sekce C (formou výstavy, zde modely neplavou).