Střípky z Fregaty

Hodnocení modelů

Rok 2014 se pomalu chýlí ke konci a závodní sezona je téměř u konce. 

Zbývají již jen dva závody spojené se zamykáním vody, jsou to vlastně sranda závody, kde se všichni pobaví, zasmějí, zhodnotí dosažené výsledky a sestaví reprezentační družstvo na rok 2015.

Z našeho klubu dosáhlo nominace do reprezentace 5 členů.

V kategorii maket ze stavebnice F4 - B Jakeš Tomáš junior získal titul mistra ČR, viz foto modelu při bodovém hodnocení na ME v Kaliningradu. Plus 2. místo kategorie F4 – C modely z plastikové stavebnice druhé místo. Také v kategorii NSS – A se umístil na prvním místě a tím do repre.

V kategorii F4 – B senior jeho otec Ing. Jakeš Stanislav se umístil v seriálu MČR na prvním místě, mistr ČR a reprezentace pro soutěže ME a MS.

Šimůnek Karel senior se umístil sice na 4. místě v kategorii maket historických plachetnic NSS – C se dostal do reprezentace.

Jako náhradníci do reprezentace se dostali Ing. Jakeš Vladimír sen. A s maketou kat. F2 – B; Šmejkal Ondřej a Jakeš Tomáš v kat. F4 – A. Jakeš Michal jun. náhradník v kat. F4 – B.

 Myslím si, že naši lodní modeláři si vedli dobře, a vím po rozhovoru s nimi, že Jakešovi budou za náš klub FREGATA Bakov nad Jizerou bojovat na mistrovství světa v roce 2015, které se koná v Maďarsku.

Holan Otakar, předseda klubu lodních modelářů

FREGATA Bakov nad Jizerou. 

11.11.2014 14:56:06 | přečteno 645x | magdalena.bulirova
load