Co přinese duben v komunitním centru?

dekorace

6. dubna od 16:00 hodin si přijďte vyzkoušet tradiční i nevšední techniky dekorování velikonočních vajec na Velikonoční tvoření s Renatou Kolmanovou.

15. dubna máte jedinečnou příležitost zúčastnit se veřejného SWAPU. Tentokrát budeme swapovat jakékoliv věci, které Vám doma překážejí a někomu jinému se mohou hodit. Jistě budete mít po jarním úklidu mnoho věcí, které budete moci nabídnout jiným a Vy si odnesete jiné pěkné kousky. Můžete swapovat oblečení, velikonoční ozdoby, nádobí, sportovní potřeby, zkrátka cokoli Vás napadne.

20. dubna navážeme na přednášku Aby záda nebolela a zaměříme se opět na zdravá záda. Jelikož čím dál méně lidí ve vyspělých zemích tráví čas fyzickou prací. Sedavé zaměstnání je přitom nebezpečnější než fyzicky náročnější povolání. Bolesti zad, hlavy, nedostatek pohybu, to vše má sedavé zaměstnání na svědomí. Fyzioterapeutka Petra Körnerová nejen poradí, ale i ukáže, jak potížím předcházet i jak je řešit, pokud je již máme. Rady i praktickou ukázku cviků a cvičebních pomůcek dostanete na přednášce Nástrahy sedavého zaměstnání.

23. dubna od 16:00 hodin opět přivítáme Nezávislé divadlo Patrika Šimůnka s představením Pohádka ze dvorka. Přijďte se podívat, jak to dopadne s lakomým kohoutkem a obětavou slepičkou.

Lucie Žáková


9.3.2020 9:10:52 | přečteno 139x | magdalena.bulirova
load