Informace z KC Spokojený svět

KC spokojený svět - advent

Vážení a milí Bakováci,

blíží se konec roku 2020, jehož události ovlivnily i dění v Komunitním centru. Bohužel bylo zrušeno mnoho akcí jak na jaře, tak i v tomto období, ale i přesto jich mnoho stačilo v tomto roce proběhnout. Velmi nás těší, že se centrum stalo pro mnoho z Vás pravidelně navštěvovaným místem a vracíte se sem nejen za pravidelnými aktivitami, jenž KC nabízí, ale i jednorázovými akcemi.

Hlavní myšlenkou komunitního centra je stmelování lidí a obohacení komunitního života. Ten je globálně vzhledem k situaci omezen víc než kdy předtím. Smyslem naší práce je být s Vámi a pro Vás, proto než se navrátíme k „normálnímu“ životu, rádi bychom pro Vás připravili aktivity ,,na míru‘‘. Proto, abychom mohli centrum zdokonalovat, je nesmírně důležitá zpětná vazba. Budeme moc rádi za jakékoliv recenze, ať už kladné nebo záporné, za jakékoliv podněty pro aktivity, které byste uvítali. Podněty a nápady nám můžete posílat emailem na kcbakov@spokojeny-svet.cz nebo na facebook.com/kcspokojenysvet/.

Jednou ze služeb komunitního centra je také sociální poradenství. Někteří lidé se teď potýkají se ztíženými životními podmínkami a mnohdy si neví rady, jak je řešit a třeba ani netuší, jaké mají možnosti. Naše sociální poradkyně Vám může poradit, jak řešit nepříznivou sociální situaci nebo Vám pomůže zkontaktovat vhodného poskytovatele sociálních služeb. Sociální poradkyně je k dispozici každé pondělí od 13:00 do 15:00 hodin v Komunitním centru. Podrobné informace naleznete na našich webových stránkách www.spokojeny-svet.cz.

Za celý realizační tým bychom Vám chtěli popřát krásné prožití svátků vánočních a vše nejlepší do nového roku. Současně doufáme, že se s Vámi po Novém roce opět shledáme a budeme s Vámi moci prožívat další příjemné společné chvíle.

Lucie Žáková

16.12.2020 21:18:40 | přečteno 178x | magdalena.bulirova
load