Jaký byl RESTAURANT DAY 2020?

Podzimní tábory

V září jste měli možnost navštívit již 2. ročník festivalu jídla Restaurant day, který se konal, stejně jako loni, u fotbalového stadionu. I tentokrát stálo počasí na naší straně a účastníci si mohli vychutnat nádherný zářijový den v doprovodu výborného jídla a pití.

A kdo že byli ti gurmánští virtuózové, kteří si pro Vás všechny ty laskominy připravili? DC Jizera se svým staročeským menu. Pivovar Garp, Hospoda Na Hřišti a Sirupy na vážkách se starali o pitný režim. Nejen kafe dorazilo opět s výbornou kávou a luxusními deserty. Milovníky sladkého uspokojili S láskou cukr, Perníčky od Radů, Paní Dortová a Vandiny dobroty. Ti co přišli na pořádný oběd, určitě neminuli stánky Prasečák, Naše hospoda, Děláme to s láskou, stánky paní Kaluhové, Raw od paní Černé atd. .

Mnoho z Vás také navštívili stánek organizace DMO Pobyty, kde jste zakoupením jejich výrobků přispěli na realizaci pobytů pro osoby s dětskou mozkovou obrnou. Jsme moc rádi, že jsme mohli touto akcí podpořit i jejich aktivity, které jsou pro ně velkým přínosem. Ráda bych Vám touto cestou předala poděkování od paní Maxové, jenž stojí za veškerým děním této organizace.

„Dobrý den.

Nemůžeme si odpustit pár slov ke včerejší akci (19. 9. ) v Bakově nad Jizerou. U fotbalového stadionu probíhal jednodenní festival nejen jídla "Restaurant day". Tento den pro nás byl totiž naprosto skvělý, neskutečný!!! Skoro nedokážeme vyjádřit, jak si vážíme pozvání od Komunitního centra Spokojený svět 

I přes divokou a nelehkou dobu, ve které se nacházíme, si ceníme toho, kolik z vás se u našeho malého stánku zastavilo, kolik z vás nám přispělo do veřejné sbírky a hlavně, hlavně kolik z vás se zajímalo o to, co v organizaci děláme, pro koho pobyty připravujeme a jak probíhají, kde hledáme dobrovolníky nebo třeba, jaké plány máme na následující rok. Tolik nás to potěšilo a energii z toho dne budeme čerpat ještě dlouho!

. . . a protože návštěvníci akce zvládli vykoupit skoro všechny zásoby sponek, náušnic a náramků, tak my hned jdeme vyrábět další. “

Nezbývá nic jiného, než i za nás poděkovat všem účastníkům, návštěvníkům, Seniorům v pohybu, městu Bakov, členům technické čety a Sboru dobrovolných hasičů za technické zajištění akce.


9.10.2020 16:37:54 | přečteno 196x | magdalena.bulirova
load