KC Spokojený svět plánuje

Pouring art   workshop

Vážení a milí Bakováci, rok 2019 se pomalu, ale jistě chýlí ke konci a my pro Vás chystáme již bohatý program na rok 2020.

Hlavní novinkou je umělecký workshop POURING ART, jehož první část proběhne již v lednu. Pouring akrylovými barvami je zajímavá metoda, kterou lze vykouzlit krásné barevné abstrakce. Akrylovými barvami spolu s médii pro ně určenými budeme na mém kurzu v komorní skupině tvořit na plátno, ovšem, pro tuto metodu můžete zvolit i jiné materiály např. sklo, dřevo, keramika, aj. 

Fantazii se meze nekladou. Nalaďte se na své tvořivé já, probuďte svou kreativitu a vytvořte si vlastní obraz z Vámi zvolených barev (ráda s kombinacemi poradím) a vneste tak radost i do svých domovů. Navíc si již teď můžete zakoupit DÁRKOVÝ POUKAZ na tento kurz a obdarovat s ním někoho blízkého. Poukaz je k dostání v Komunitním centru a je možné ho objednat na čísle 607 776 382 nebo emailem na kcbakov@spokojeny-svet.cz.

Určitě si nenechte ujít PROMÍTÁNÍ FILMU KRAJINA V TÍSNI. Vzpomínky na povodně před několika lety odešly s velkou vodou a dnes spíš Česko řeší problém sucha. Nový film z produkce Člověka v tísni ukazuje, jak spolu obojí souvisí. Bleskové záplavy i vysychání krajiny jsou projevem proměn globálního klimatu i důsledkem našeho zacházení s přírodou. Film zdůrazňuje dlouhodobý a dalekosáhlý důsledek špatného nakládání s českou krajinou. Jedná se o mezigenerační dialog akcentující dopad našeho jednání na životy našich dětí. Kombinuje výpovědi odborníků, záběry aktuálních problémů i animované sekvence.

Dále pro Vás připravujeme sérii HUDEBNÍCH DÍLNIČEK, ve spolupráci s RC Bakovánek. Dílničky budou probíhat v prostorách Bakovánku a můžete se těšit na různá aktuální témata, na které budou dílničky laděny. První je plánována v únoru, více informací najedete na Facebooku Komunitního centra a webových stránkách.

1. 1. 2020 oslaví Komunitní centrum své 1. narozeniny. Při té příležitosti bychom chtěli poděkovat všem příznivcům a pravidelným návštěvníkům, kteří ho tvoří společně s námi. Bez Vás by nebylo tím, čím má být. Především místem, kde mohou být lidé s lidmi.

KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU VÁM PŘEJE REALIZAČNÍ TÝM KOMUNITNÍHO CENTRA SPOKOJENÝ SVĚT, Z. Ú.


Spokojený svět na konci roku

Pouring art

Pouring art

 
Sněhurka a sedm trpaslíků

Sněhurka a sedm trpaslíků

 
PROGRAM LEDEN

PROGRAM LEDEN

 
 
10.12.2019 19:02:50 | přečteno 315x | magdalena.bulirova
load