Podzim je v Komunitním centru pestrý

Komunitní centrum

Vážení a milí Bakováci,

stromy nám již hrají všemi barvami a stejně tak i program Komunitního centra je, během podzimu, velmi pestrý. Než se k němu dostaneme, pojďme se trochu ohlédnout za zářím. Kromě pravidelných aktivit, které byly a jsou již v plném proudu, bychom si rádi připomněli poslední zářijovou sobotu.

V tento termín proběhl první a doufejme, že ne poslední, Restaurant day v Bakově, jehož hlavním iniciátorem byla paní Renata Kaluhová, která kromě organizace této akce, také sama stála v řadách prodávajících. Velmi nás potěšil Váš zájem, strávit tento sváteční den s námi v tak hojném počtu. Již od brzkých ranních hodin najížděli natěšení kulináři, aby pro Vás chystali své stánky, pro prodej všech těch s láskou připravených lahůdek. Svůj stánek si připravili: DC Jizera, pivovar GARP, Ajurvéda MB, paní Kaluhová, Domácí dorty, Naše hospůdka, Hospoda na hřišti, Sirupy na vážkách, Small piece of Sara, Dortová paní, Nejen kafe, Vandiny dobroty, Základní škola Bakov, paní Jedličková, Domácí dobroty, Holka s buchtou a Káva v povětří. Návštěvníci mohli ochutnat od skvělé kávy, neskutečných zákusků, přes polévky, burgery, chlebíčky, hotdogy až po speciální pivo a domácí sirupy. Nabídka byla opravdu bohatá a nezbývá než smeknout před vybaveností všech stánků, kteří i přes nápor zákazníků, měli co nabídnout i v pokročilých odpoledních hodinách. Chtěla bych touto cestou poděkovat i skupině Dobrovolníků, kteří s námi vše chystali a připravili Stezku pro děti. Velký dík patří městu Bakov nad Jizerou za výpůjčku prostor a poskytnutí sponzorského daru v podobě věcných cen a organizační podpoře, kterou zajistila Technická četa, která nám pomohla zajistit technické zázemí a hladký průběh celé akce (a že neměli jednoduchý úkol). Dík patří také Dobrovolným hasičům, kteří nám ochotně zapůjčili elektrocentrálu.

Co nás v příštích dnech čeká a nemine?

Pro nejmenší je tu opět Pohádka, v podání Nezávislého divadla Patrika Šimůnka, které k nám přijede s představením Pinocchio. Divadelní představení z dílny Carla Colodiho o loutce, která mluvila. Chudý řezbář Geppetto vyřeže jednoho večera loutku, kterou víla lidských přání očaruje a vdechne jí život. Šťastný řezbář pošle dřevěného kloučka do školy, ale ten se nechá přemluvit zlým lišákem a přidá se k divadlu. Jak dopadne Pinocchio a vrátí se vůbec k tatínkovi? To se dozvíte 31. října od 16:00 hodin.

25. října a 19. listopadu od 18:00 hodin nám bude opět ctí přivítat Patrika Dvořáka s jeho Kytarovým večerem. Přijďte posedět se svými přáteli a vychutnat si poslech kvalitní hudby v podání tohoto perfektního zpěváka a baviče.

V polovině měsíce listopadu, bychom společně s Vámi rádi prosvítili sychravé podzimní dny Lampionovým průvodem spolu se stezkou odvahy. Pro děti bude připraveno tématické tvoření. Každý si vyrobí vlastní lucerničku. Zlatým hřebem tohoto sobotního odpoledne bude procházka s lampionky Bakovem, a to 16. listopadu od 16:00 hodin.

Závěrem měsíce k nám Nezávislé divadlo Patrika Šimůnka přivane trochu zimní atmosféry představením Švec a čert, 28. listopadu od 16:00 hodin. Tento zimní pohádkový příběh nás zavede do chalupy chudého ševce, který lidem spravuje boty. Jednoho dne se mu za pecí zjeví čert. Když ševce navštíví čert, není to žádná legrace, švec se ho ale nebojí, protože má pro strach uděláno. Nakonec vše dopadne dobře. Čert ševcovi pomůže a tak nakonec se vrátí čert do pekla sám, ale ještě ten rok se na zem vrátí, aby splnil to, co ševci slíbil. 

Dále chystáme otevření kurzu Korálkování pro dospělé. Zájemci se můžou hlásit na tel.: 607 776 382 nebo na mailové adrese: kcbakov@spokojeny-svet.cz.

Všechny aktuality a informace o jednotlivých aktivitách můžete sledovat na www.spokojeny-svet.cz a na facebook.com/kcspokojenysvet/. Najdete nás na adrese: 5. května 513, Bakov nad Jizerou.

Těšíme se na Vás

Realizační tým Komunitního centra Spokojený svět, z.ú. 


Listopadový program Komunitního centra

 5. listopad

10:00

Jóga pro seniory

 5. listopad

17:00

Dobrovolníci

 6. listopad

15:00

Výtvarné dílny

 7. listopad

9:00

Senioři v pohybu

 7. listopad

16:00

Biblické hodiny

12. listopad

10:00

Jóga pro seniory

12. listopad

17:00

Dobrovolníci

13. listopad

15:00

Výtvarné dílny

16. listopad

16:00

Lampionový průvod a uspávání broučků

19. listopad

10:00

Jóga pro seniory

19. listopad

17:00

Dobrovolníci

19. listopad

18:00

Kytarový večer s Patrikem

20. listopad

15:00

Výtvarné dílny

21. listopad

9:00

Senioři v pohybu

21. listopad

16:00

Biblické hodiny

26. listopad

10:00

Jóga pro seniory

26. listopad

17:00

Dobrovolníci

27. listopad

15:00

Výtvarné dílny

28. listopad

16:00

Pohádka – Švec a čertzáří

Komunitní centrum

Komunitní centrum

 
Komunitní centrum

Komunitní centrum

 
Komunitní centrum

Komunitní centrum

 
 
14.10.2019 14:29:43 | přečteno 318x | magdalena.bulirova
load