Zima nám už nebude

SDH Bakov

Nikomu není příjemné, když se namočí nebo přímo spadne do studené vody. O tom by naši hasiči mohli vyprávět celé historky. Vylitá Jizera je rok co rok, každou chvíli je potřeba něco vylovit či někoho z vody zachraňovat. V tu chvíli by se určitě hodil vhodný oblek! 

Naše přání se vyplnilo a díky Nadaci Agrofert mohla jednotka pořídit jeden suchý oblek AGAMA-LIGH PROTECT včetně příslušenství v hodnotě 31 560 Kč. Druhý oblek pak byl zakoupen z rozpočtu výjezdové jednotky. Co o tom speciálním obleku říci?

Oblek AGAMA-LIGHT PROTECT je nový model z řady suchých trilaminátových pracovních obleků AGAMA. Je vhodný pro celoroční práci hasičů, policie a záchranářů. Je vyroben z lehkého trilaminátového materiálu, který je rychle schnoucí a snadno dekontaminovatelný. Oblek je opatřen holínkami, které chrání uživatele proti vnějším mechanickým vlivům. Tak doufáme, že do studené vody se našim hasičům poleze už lehčeji.

A abych nezapomněla; ze sponzorských darů soukromých osob a příspěvku našeho sdružení jsme zakoupili pro výjezdovou jednotku přívěsný vozík určený pro různé typy zásahu. Nosnost má 2000 kg, je dlouhý 3, 5 m, má plachtovou nástavbu, je se zadními nájezdy pro naložení vozíků s technikou pro různé zásahy např. při povodních nebo čerpání vody. Na střeše vozíku je nástavba pro raft. Vozík se taky nám určitě moc hodí!

 Jaroslava Čermáková, za SDH


Suchý oblek a vozík pro SDH

SDH Bakov

SDH Bakov

 
SDH Bakov

SDH Bakov

 
SDH Bakov

SDH Bakov

 
SDH Bakov

SDH Bakov

 
SDH Bakov

SDH Bakov

 
SDH Bakov

SDH Bakov

 
SDH Bakov

SDH Bakov

 
SDH Bakov

SDH Bakov

 
 
13.7.2020 9:37:50 | přečteno 782x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load