Dětský den se SCANIÍ

Dětský den

O oslavě dětského dne ve Volnočasovém areálu v pátek 2. června jste si jistě v tomto čísle přečetli, ale já se musím zmínit o tom, že se tam předvedla v plné parádě naše nová hasičská Scania. Hasiči se totiž spoluúčastnili na pořádání této akce, která se velmi vyvedla. 

Aktivit bylo tento den pro děti připraveno mnoho, já se zmíním jen o těch hasičských a dovolím si tvrdit, že pro děti asi nejatraktivnějších.

Kdo by z těch prcků z mateřské školky a žáčků I. stupně odolal bublinkové show? Vůbec nevadilo, že děti byly mokré, vždyť bylo vedro! Pěnové bubliny tak lákaly, lákala i nová hasičská Scanie a bylo to její první představení veřejnosti po slavnostním předání. Děti měly fakt co obdivovat a omakat si její vybavení.

Zvědavé také byly na požární útok džberovou stříkačkou a jízda na motorovém člunu po vodní hladině taky nebyla marná. Vedro bylo veliké a tak když hasiči začali osvěžovat vzduch a prostor vodní mlhou, nebrala radost dětí konce. Co na tom, že máme mokrá trika- nevadí, sundáme je. Někteří šli i do plavek a byly bosé, hlavně, že byla legrace. A té ten den bylo ve Volnočasu fakt hodně. Takže za rok určitě zase na shledanou!

Jaroslava Čermáková, SDH

Dětský den se SCANIÍ

Dětský den

Dětský den

 
Dětský den

Dětský den

 
Dětský den

Dětský den

 
Dětský den

Dětský den

 
 
12.6.2017 16:55:29 - aktualizováno 20.6.2017 10:04:16 | přečteno 350x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load