1. ročník Bakovské in-line brusle je za námi

1. ročník

Čtyřicet  bruslařů se v neděli 22.září 2013 zúčastnilo ve Volnočasovém areálu v Bakově n. J. prvního ročníku Bakovské in-line brusle.

Počasí se o druhém víkendovém dnu trochu umoudřilo a tak mohly závody regulérně proběhnout. Dopoledne závodily dětské kategorie, odpoledne pak dospělí. Závody začínaly rozjížďkami, kde se většinou utkávaly dvojice nebo trojice závodníků a vrcholily semifinálovými a finálovými jízdami, kde jeli hned čtyři závodníci. Závody se obešly bez zranění, i když jsme byli svědky dvou docela krkolomných pádů na trati. Všem závodníkům děkujeme za účast v závodech, velký dík též organizátorům a rozhodčím, kteří závodníkům umožnili strávit docela příjemnou neděli. Gratulace všem, kteří se dostali na stupně vítězů a zejména panu Osičkovi z Mnichova Hradiště, ročník narození 1934.

Výsledky:

Děkujeme všem závodníkům za účast.

MUŽI (bez rozdílu věku) a DOROSTENCI  - 4 kola

postupují vítězové rozjížděk (Q) + 3 závodníci časem (q)

1. rozjížďka

1. Pažout Jiří

nereg.

4:37,1

Q

2. Havelka Jan

Sokol Bakov n.J.

4:56,1

q

2. rozhížďka

1. Silaštík Patr

Petrolajn team

5:22,4

Q

2. Habelt Zbyněk

Bakov n.J.

6:30,4

3. rozjížďka

1. Brodský Luboš

ŠSK Bakov n.J.

5:10,8

Q

2. Činka Miroslav

Bakov n.J.

5:44,1

q

4. rozjížďka

1. Stárek Jindřich

Vlastibořice, Jivina klub

5:27,8

Q

2. Šébl Vladimír

Mladá Boleslav

5:46,8

q

3. Osička Josef

Mnichovo Hradiště

7:12,4

5. rozjížďka

1. Pácha Daniel  (dor.)

Smilovice

4:38,6

Q

2. Silaštík Petr (dor.)

Mělník

7:09,8

postupují vítězové semifinále (Q) + 2 závodníci časem (q)

1. semifinále

1. Pácha Daniel  (dor.)

Smilovice

4:27,2

Q

2. Silaštík Petr

Petrolajn team

4:28,7

q

3. Pažout Jjiří

nereg.

4:32,1

q

4. Havelka Jan

Sokol Bakov n.J.

4:33,1

2. semifinále

1. Brodský Luboš

ŠSK Bakov n.J.

4:53,7

Q

2. Stárek Jindřich

Vlastibořice, Jivina klub

4:58,7

3. Šébl Vladimír

Mladá Boleslav

5:38,8

4. Činka Miroslav

Sokol Bakov n.J.

5:40,6

FINÁLE  - rychlost vítěze 28,914 km/h

1. Pácha Daniel  (dor.)

Smilovice

4:25,2

2. Silaštík Petr

Petrolajn team

4:26,1

3. Brodský Luboš

ŠSK Bakov n.J.

4:28,1

4. Pažout Jiří

nereg.

4:30,6

ŽENY (bez rozdílu věku)  rozjížďky - 4 kola, SF 2 kola, finále 3 kola

postupují vítězky rozjížděk (Q) +  závodnice časem (q)

1. rozjížďka  (4 kola)

1. Havelková Hartmanová Šárka

Sokol Bakov n.J.

6:59,5

Q

2. Melicharová Helena

Sokol Bakov n.J.

6:59,8

q

3. Černá Katka

nereg.

7:44,5

2. rozjížďka  (4 kola)

1. Štěpánková Pavla

Kosmonosy

5:58,5

Q

2. Průšová Veronika

Bakov n.J.

6:03,0

q

3. Klímová Lenka

Mladá Boleslav

7:02,9

q

4. Černá Blanka

ŠSK Bakov n.J.

7:26,5

3. rozjížďka  (4  kola)

1. Činková Lenka

Sokol Bakov n.J.

5:47,6

Q

2. Havelková Milena

Bakov n.J.

5:48,9

q

3. Honcová Monika

ŠSK Bakov n.J.

7:06,9

q

postupují vítězky semifinále (Q) + 2 závodnice časem (q)

1. semifinále  (2 kola)

1. Štěpánková Pavla

Kosmonosy

2:53,9

Q

2. Průšová Veronika

Bakov n.j.

2.59,2

q

3. Havelková Hartmanová Šárka

Sokol Bakov n.J.

3:01,8

4. Melicharová Helena

Sokol Bakov n.J.

3:09,8

2. semifinále  (2 kola)

1. Havelková Milena

Bakov n.J.

2:52,3

Q

2. Činková Lenka

Sokol Bakov n.J.

2:52,6

q

3. Klímová Lenka

Mladá Boleslav

3.32,9

Honcová Monika

ŠSK Bakov n.J.

DNS

FINÁLE  (3 kola)  rychlost vítězky  22,283 km/h

1. Činková Lenka

Sokol Bakov n.J.

4:20,1

2. Havelková Milena

Bakov n.J.

4:20,4

3. Průšová Veronika

Bakov n.J.

4:28,3

4. Štěpánková Pavla

Kosmonosy

4:32,9

MLADŠÍ ŽÁCI  (2001-2002) - 2 kola

FINÁLE rychlost vítěze 25,202 km/h

1. Maleček Erik

Sokol Běchovice II.

2:35,7

2. Henrich Tomáš

ZŠ Bakov n.J.

3:53,1

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ  (2001-2002) - 2 kola

postupují vítězky semifinále (Q) + 2 závodnice časem (q)

1. semifinále

1. Hamarová Kateřina

Sokol Běchovice

2:44,3

Q

2. Sklenářová Alena

ZŠ Bakov n.J.

3:05,7

q

2. semifinále

1. Drmotová Karolína

Sokol Běchovice II.

2:40,9

Q

2. Nocarová Zuzana

ZŠ Dolní Bousov

3:24,9

q

FINÁLE rychlost vítězky 24,601 km/h

1. Drmotová Karolína

Sokol Běchovice II.

2:39,5

2. Hamarová Kateřina

Sokol Běchovice

2:39,8

3. Sklenářová Alena

ZŠ Bakov n.J.

3:05,9

Nocarová Zuzana

ZŠ Dolní Bousov

DNS

PŘEDŠKOLÁCI  (2007 a mladší), MLADŠÍ ŽÁČCI (2005 - 2006), STARŠÍ ŽÁČCI (2003 - 2004) 
spojené 3 kategorie - 1 kolo, finále 2 kola

postupují vítězové semifinále (Q) + 2 závodníci časem (q)

1. semifinále  (2 kola)

1. Maleček Patrik H2

Sokol Běchovice II.

1:15,9

Q

2. Volák Vojtěch H2

ZŠ Bakov n.J.

2:08,6

q

2. semifinále  (1 kolo)

1. Hamara Tomáš H3

Sokol Běchovice II.

1:10,9

Q

2. Čech Lukáš H1

Stars Praha

1:41,4

q

FINÁLE  (2 kola) rychlost vítěze 27,006 km/h

1. Hamara Tomáš H3

Sokol Běchovice II.

2:25,3

2. Maleček Patrik H2

Sokol Běchovice II.

2:29,1

3. Čech Lukáš H1

Stars Praha

3:19,8

4. Volák Vojtěch H2

ZŠ Bakov n.J.

4:48,6

STARŠÍ ŽÁKYŇKY (2003 - 2004) - 2 kola

FINÁLE  rychlost vítězky 26,229 km/h

1.Čechová Karolína

Stars Praha

2:29,6

2. Kokešová Klára

Sokol Běchovice II.

2:30,4

3. Habeltová Adéla

ZŠ Bakov n.J.

4:34,8

MLADŠÍ ŽÁKYŇKY (2005- 2006) a PŘEDŠKOLAČKY (2007 a mladší) -1 kolo, finále 2 kola

D2, D1

postupují vítězky semifinále (Q) + jedna závodnice časem (q)

1. semifinále

1. Drmotová Sofie

Sokol Běchovice II.

1:17,0

Q

2. Špatková Veronika D1

Sokol Běchovice

1:35,4

2. semifinále

1. Nocarová Ivana

ZŠ Dolní Bousov

2:04,2

Q

2. Benešová Kateřina

ZŠ Bakov n.J.

2:37,5

3. semifinále

1. Trubková Agáta

Sokol Běchovice II.

1:34,0

Q

2. Kokešová Alice

Sokol Běchovice II.

1:34,3

q

FINÁLE rychlost vítězky 23,497 km/h

1. Drmotová Sofie

Sokol Běchovice II.

2:47,0

2. Kokešová Alice

Sokol Běchovice II.

2:59,9

3. Špatková Veronika  D1

Sokol Běchovice

3:00,7

3. Trubková Agáta

Sokol Běchovice II.

3:06,9

Nocarová Ivana

ZŠ Dolní Bousov

DNS

POŘADÍ VE VĚKOVÝCH KATEGORIÍCH, KDE ZÁVODILO NĚKOLIK KATEGORIÍ SPOLEČNĚ

MUŽI 

M1

  1. Pažout Jiří
  2. Havelka Jan
  3. Habelt Zbyněk

M2

  1. Silaštík Petr

M3

  1. Brodský Luboš
  2. Činka Miroslav

M4

  1. Stárek Jindřich
  2. Šébl Vladimír

M5

  1. Osička Josef  (nejstarší účastník 79 let)

DOROSTENCI

  1. Pácha Daniel
  2. Silaštík Petr

ŽENY

Ž1

  1. Průšová Veronika
  2. Havelková Hartmanová Šárka
  3. Černá Katka

Ž2

  1. Štěpánková Pavla
  2. Melicharová Helena
  3. Klímová Lenka
  4. Honcová Monika
  5. Černá Blanka

Ž3

  1. Činková Lenka
  2. Havelková Milena

PŘEDŠKOLAČKY

  1. Špatková Veronika

PŘEDŠKOLÁCI

  1. Čech Lukáš

MLADŠÍ ŽÁČCI

  1. Maleček Patrik
  2. Volák Vojtěch

STARŠÍ ŽÁČCI

  1. Hamara Tomáš

Bakovská in-line brusle

1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
1. ročník

1. ročník

 
 
25.9.2013 16:43:49 | přečteno 1687x | magdalena.bulirova