Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

Volnočasový areál Bakov n. J., 25. 9. 2015, jasno, 22°C

 

Máme za sebou již 3. ročník Bakovské in-line brusle. Z původních přihlášených 80 dětí jich nakonec přijelo závodit 58. Mohli jsme tedy úplně zrušit rozjížďky a jet rovnou semifinále, ale nechali jsme děti zazávodit a ponechali jsme tříkolový systém.

Rád bych poprosil o spolupráci - chybí nám startovní číslo 63 Kuczynsky Damián (pokud by se někde našlo, napište).

Všem děkuji za účast a předvedené výkony.

VÝSLEDKY

MLADŠÍ ŽÁČCI 2007 - 2008 1 kolo
1.rozjížďka
1 Kühnel Michael ZŠ Bakov n.J. 01:45,8 Q
2 Šulc Filip ZŠ Bakov n.J. 01:51,9 q
3 Beneš František ZŠ Bakov n.J. 02:19,6 q
2.rozjížďka
1 Kamenický Dominik ZŠ Bakov n.J. 02:08,3 Q
2 Beneš Dominik ZŠ Bakov n.J. 02:26,7 q
3 Dvořák Vít ZŠ Bakov n.J. 02:49,5
3.rozjížďka
7 Obrázek Vojtěch ZŠ Bakov n.J. 02:12,4 Q
8 Skramuský Jakub ZŠ Bakov n.J. 03:16,6
1.semifinále
1. Šulc Filip ZŠ Bakov n.J. 01:50,3 Q
2. Obrázek Vojtěch ZŠ Bakov n.J. 02:03,7 q
3. Kühnel Michael ZŠ Bakov n.J. 02:09,9 q
2.semifinále
1. Kamenický Dominik ZŠ Bakov n.J. 02:09,8 Q
2. Beneš Dominik ZŠ Bakov n.J. 02:14,1
3. Beneš František ZŠ Bakov n.J. 02:14,5
 FINÁLE
1. Šulc Filip ZŠ Bakov n.J. 01:50,9
2. Kühnel Michael ZŠ Bakov n.J. 01:54,5
3. Kamenický Dominik ZŠ Bakov n.J. 01:54,5
4. Obrázek Vojtěch ZŠ Bakov n.J. 02:19,2
MLADŠÍ ŽÁKYŇKY 2007 - 2008 1 kolo
1.rozjížďka
1. Mlejnková Victoria ZŠ Bakov n.J. 01:57,0 Q
2. Syrovátková Linda 9.ZŠ MB 01:58,0 q
3. Macková Anna ZŠ Bakov n.J. 03:30,1
2.rozjížďka
1. Čapková Claudie ZŠ Bakov n.J. 01:42,3 Q
2. Vávrová Lucie ZŠ Bakov n.J. 02:40,6 q
3. Mocová Andrea ZŠ Bakov n.J. 03:15,8
3.rozjížďka
1. Baliczová Petra ZŠ Bakov n.J. 02:04,7 Q
2. Hanušová Zuzana ZŠ Bakov n.J. 02:11,3 q
 1.semifinále
1. Syrovátková Linda 9.ZŠ MB 01:57,8 Q
2. Baliczová Petra ZŠ Bakov n.J. 02:04,2 q
3. Mlejnková Victoria ZŠ Bakov n.J. 02:13,1
 2.semifinále
1. Čapková Claudie ZŠ Bakov n.J. 01:40,3 Q
2. Hanušová Zuzana ZŠ Bakov n.J. 02:10,8 q
3. Vávrová Lucie ZŠ Bakov n.J. 03:18,8
 FINÁLE
1. Čapková Claudie ZŠ Bakov n.J. 01:38,8
2. Baliczová Petra ZŠ Bakov n.J. 01:59,5
3. Syrovátková Linda 9.ZŠ MB 01:59,8
4. Hanušová Zuzana ZŠ Bakov n.J. 02:23,9
STARŠÍ ŽÁČCI 2005 - 2006 1 kolo
 FINÁLE
1. Pařík jiří ZŠ Bakov n.J. 02:03,9
2. Voborník Matěj ZŠ Bakov n.J. 02:04,2
STARŠÍ ŽÁKYŇKY 2005 - 2006 1 kolo
1.rozjížďka
1. Domácí Barbora ZŠ Bakov n.J. 01:41,4 Q
2. Matějková Pavlína 5.ZŠ MB 01:50,3 q
3. Štecová Štěpánka ZŠ Bakov n.J. 02:20,7
2.rozjížďka
1. Grégrová Štěpánka ZŠ Bakov n.J. 01:32,5 Q
2. Tóthová Anna ZŠ Bakov n.J. 01:41,3 q
3. Ševců Tereza ZŠ Brodce 02:04,0
3.rozjížďka
1. Sedláčková Tereza ZŠ Bakov n.J. 01:34,2 Q
2. Benešová Kateřina ZŠ Bakov n.J. 01:36,8 q
 1.semifinále
1. Sedláčková Tereza ZŠ Bakov n.J. 01:35,5 Q
2. Domácí Barbora ZŠ Bakov n.J. 01:43,6
3. Matějková Pavlína 5.ZŠ MB 01:50,9
 2.semifinále
1. Grégrová Štěpánka ZŠ Bakov n.J. 01:21,6 Q
2. Benešová Kateřina ZŠ Bakov n.J. 01:32,8 q
3. Tóthová Anna ZŠ Bakov n.J. 01:41,8 q
 FINÁLE
1. Grégrová Štěpánka ZŠ Bakov n.J. 01:32,7
2. Benešová Kateřina ZŠ Bakov n.J. 01:34,4
3. Sedláčková Tereza ZŠ Bakov n.J. 01:35,8
4. Tóthová Anna ZŠ Bakov n.J. 01:40,3
MLADŠÍ ŽÁCI2003 - 2004 2 kola
1.rozjížďka
1. Švejda Adam 9.ZŠ MB 03:18,8 Q
2. Smetana Pavel ZŠ Bakov n.J. 03:49,6 q
3. Klíma Vojtěch ZŠ Bakov n.J. 04:50,1 q
2.rozjížďka
1. Moskura Tomáš 5.ZŠ MB 03:28,1 Q
2. Culek Tomáš ZŠ Bakov n.J. 03:30,2 q
 1.semifinále
1. Švejda Adam 9.ZŠ MB 03:27,2 Q
2. Smetana Pavel ZŠ Bakov n.J. 03:49,4 q
3. Klíma Vojtěch ZŠ Bakov n.J. 05:03,1
 2.semifinále
1. Moskura Tomáš 5.ZŠ MB 03:29,2 Q
2. Culek Tomáš ZŠ Bakov n.J. 03:29,4 q
 FINÁLE
1. Švejda Adam 9.ZŠ MB 03:15,6
2. Culek Tomáš ZŠ Bakov n.J. 03:25,7
3. Moskura Tomáš 5.ZŠ MB 03:31,9
4. Smetana Pavel ZŠ Bakov n.J. 03:46,2
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 2003 - 2004 2 kola
1.rozjížďka
1. Vašendová Natálie Dolní Bousov 03:00,0 Q
2. Vávrová Kateřina ZŠ Bakov n.J. 03:16,6 q
3. Janečková Sára ZŠ Bakov n.J. 03:50,6 q
4. Marková Tereza 5.ZŠ MB 03:54,8
2.rozjížďka
1. Habeltová Adéla ZŠ Bakov n.J. 03:52,8 Q
2. Bartošová Kateřina 5.ZŠ MB 03:53,2 q
3. Grimmová Gabriela ZŠ Bakov n.J. 04:13,1
3.rozjížďka
1. Škúciová Karolína 5.ZŠ MB 03:13,4 Q
2. Zvercová Kateřina 9.ZŠ MB 03:13,5 q
3. Žebráková Linda ZŠ Bakov n.J. 03:24,0 q
 1.semifinále
1. Vašendová Natálie Dolní Bousov 02:57,6 Q
2. Vávrová Kateřina ZŠ Bakov n.J. 03:07,1 q
3. Škúciová Karolína 5.ZŠ MB 03:07,9
4. Zvercová Kateřina 9.ZŠ MB 03:13,1
 2.semifinále
1. Janečková Sára ZŠ Bakov n.J. 03:05,5 Q
2. Žebráková Linda ZŠ Bakov n.J. 03:05,8 q
3. Bartošová Kateřina 5.ZŠ MB 04:04,8
4. Habeltová Adéla ZŠ Bakov n.J. 04:23,2
FINÁLE
1. Vašendová Natálie Dolní Bousov 02:56,0
2. Vávrová Kateřina ZŠ Bakov n.J. 03:14,0
3. Janečková Sára ZŠ Bakov n.J. 03:20,5
4. Žebráková Linda ZŠ Bakov n.J. 03:20,9
STARŠÍ ŽÁCI 2001 - 2002 2 kola
1.rozjížďka
1. Mikšík Roman 9.ZŠ MB 02:36,7 Q
2. Tóth Jan ZŠ Bakov n.J. 03:02,8 q
3. Badalec Zdeněk ZŠ Bakov n.J. 03:03,1
2.rozjížďka
1. Dujsík Zbyněk 5.ZŠ MB 02:53,1 Q
2. Louda Martin ZŠ Bakov n.J. 03:08,2 q
3. Žák Petr ZŠ Bakov n.J. 03:30,5
3.rozjížďka
1. Švejda Matěj 5.ZŠ MB 02:43,0 Q
2. Prokůpek Ondřej ZŠ Bakov n.J. 02:45,3 q
3. Kuczynsky Damián 9.ZŠ MB 03:13,6
 1.semifinále
1. Mikšík Roman 9.ZŠ MB 02:38,0 Q
2. Švejda Matěj 5.ZŠ MB 02:38,1 q
3. Dujsík Zbyněk 5.ZŠ MB 02:58,2
 2.semifinále
1. Prokůpek Ondřej ZŠ Bakov n.J. 02:55,0 Q
2. Badalec Zdeněk ZŠ Bakov n.J. 02:57,8 q
3. Louda Martin ZŠ Bakov n.J. 02:58,0
 FINÁLE
1. Mikšík Roman 9.ZŠ MB 02:35,5
2. Švejda Matěj 5.ZŠ MB 02:48,1
3. Prokůpek Ondřej ZŠ Bakov n.J. 02:58,5
4. Badalec Zdeněk ZŠ Bakov n.J. 03:03,8
STARŠÍ ŽÁKYNĚ 2001 - 2002 2 kola
1.rozjížďka
1. Sklenářová Alena ZŠ Bakov n.J. 03:02,1 Q
2. Růžičková Oliwia Ewa 9.ZŠ MB 03:06,5 Q
2.rozjížďka
1. Linhartová Nicole 9.ZŠ MB 02:43,1 Q
2. Henclová Kateřina 5.ZŠ MB 03:20,2 Q
3. Klemešová Julie 5.ZŠ MB 03:44,5 q
3.rozjížďka
1. Javorová Olga 5.ZŠ MB 02:55,0 Q
2. Broučková Barbora 9.ZŠ MB 03:01,9 Q
3. Červinková Karolína 9.ZŠ MB 03:18,6 q
 1. SEMIFINÁLE
1. Linhartová Nicole 9.ZŠ MB 02:49,4 Q
2. Sklenářová Alena ZŠ Bakov n.J. 03:05,2 q
3. Růžičková Oliwia Ewa 9.ZŠ MB 03:07,3 q
4. Henclová Kateřina 5.ZŠ MB 03:15,6
 2. SEMIFINÁLE
1. Javorová Olga 5.ZŠ MB 02:54,2 Q
2. Červinková Karolína 9.ZŠ MB 03:21,3
3. Klemešová Julie 5.ZŠ MB 03:28,0
4. Broučková Barbora 9.ZŠ MB DNS
FINÁLE
1. Linhartová Nicole 9.ZŠ MB 02:41,0
2. Javorová Olga 5.ZŠ MB 02:53,0
3. Sklenářová Alena ZŠ Bakov n.J. 03:04,0
4. Růžičková Oliwia Ewa 9.ZŠ MB 03:09,4

Mgr. Luboš Brodský 

Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
Bakovská in-line brusle 2015

Bakovská in-line brusle 2015

 
 
16.10.2015 10:47:49 | přečteno 862x | magdalena.bulirova