Ellen Šléglová vítězkou přespolního běhu

Přespolní běh

V úterý 25. 9. 2018 proběhlo v lesoparku Štěpánka okresní kolo přespolního běhu. V celkem deseti kategoriích od nejmladších školáků až po dorostence se na tratích od 500 m do 4500 m vystřídalo 340 závodníků.

Suverénním způsobem si na trati dlouhé 800 metrů vedla Ellen Šléglová, která zvítězila ve druhé nejmladší kategorii dívek s obrovským náskokem a výraznou měrou přispěla k celkovému 4. místu svého družstva. Čtvrtí skončili i chlapci ve třetí kategorii, která běžela 1500 metrů. Zde skončil její bratr Vít Šlégl na velmi pěkném 6. místě a v těsném závěsu Filip Šulc na místě osmém. Dívky třetí kategorie běžely 1000 metrů a skončily na 6. místě. Na chlapce 4. kategorie čekala porce tří kilometrů a bohužel pro zranění jednoho závodníka na trati nebylo naše družstvo klasifikováno.

2. kategorie dívky (2007 - 2009)

• Ellen Šléglová, Lucie Hejlová, Katka Vojtíšková, Petra Baliczová – 4. místo (800 metrů)

3. kategorie dívky (2005 - 2007)

• Veronika Veselá, Bára Domácí, Eliška Peterková, Štěpánka Grégrová, Katka Brdáčová – 6. místo (1000 metrů)

3. kategorie chlapci (2005 - 2007)

• Vít Šlégl, Filip Šulc, Jakub Komárek, Ivo Rychlovský, Matěj Svoboda - 4. místo (1500 metrů)