Olympijský běh

Olympijský běh 2019

Ve Volnočasovém areálu v Bakově nad Jizerou proběhl 19. 6., stejně jako v mnoha dalších městech České republiky, Olympijský běh. Po celý den panovalo horké slunečné počasí, a jak začaly závody, strhl se prudký déšť a do toho bouřka. V cíli jsme registrovali 49 dětí a 73 dospělých závodníků.

Předávání cen, medailí a diplomů proběhlo už za pěkného počasí a doprovázela ho velká duha.

Luboš Brodský

Tabulka výsledků

Pořadí St. číslo Příjmení Jméno Rok nar. Čas

 ŽENY 500 m

1. 9 Chumlenová Barbora 1989 20:58
2. 51 Vaňoučková Romana 1994 21:30
3. 73 Trpišovská Iveta 1975 23:03
4. 67 Francová Jitka 1975 24:08
5. 14 Jirešová Kateřina 1976 25:04
6. 24 Latislavova Eva 1973 25:16
7. 38 Ptáčková Radka 1971 25:47
8. 12 Dočkalová Eva 1979 25:55
9. 47 Steinerová Marie 1988 25:59
10. 56 Zemanová Jitka 1967 26:34
11. 83 Střižíková Barbora 1987 26:40
12. 82 Borovcová Lucie 1989 26:42
13. 60 Roflíková Marcela 1971 27:09
14. 55 Zalabáková Petra 1978 27:14
15. 8 Chmelíková Eliška 1989 27:28
16. 37 Ptáčková Michaela 1991 27:29
17. 78 Janoušová Dominika 1992 27:35
18. 80 Mikysková Petra 1994 27:35
19. 49 Šulcová Lenka 1986 28:19
20. 30 Navrátilová Radka 1983 28:25
21. 11 Dobrovičová Simona 1978 28:51
22. 3 Bašusová Šárka 1971 29:27
23. 43 Šišmová Renata 1974 29:33
24. 34 Paříková Antonie 1975 29:55
25. 75 Loudova Marketa 1990 30:18
26. 45 Šmejdová Lenka 1978 31:21
27. 46 Smrčková Kateřina 1984 31:36
28. 17 Kertészová Petra 1990 32:42
29. 71 Vavrušková Michaela 1979 33:12
30. 57 Zemanová Kristýna 1991 33:25
31. 58 Zemanová Monika 1990 33:41
32. 27 Loudová Soňa 1988 33:57
33. 28 Marešová Jana 1981 33:57
34. 52 Váňová Kateřina 1982 35:21
35. 22 Kupcová Alla 1987 36:02
36. 50 Trčová Hana 1967 37:03
37. 15 Kaluhová Helena 1964 37:36

MUŽI 5000 m

1. 70 Zejbrdlich Jakub 2002 16:32
2. 53 Videcký Jan 1985 16:48
3. 68 Klauz Jiří 1972 19:12
4. 2 Koutník Dušan 1972 19:14
5. 61 Novák Martin 1992 20:07
6. 54 Vohanka Jiří 1983 20:17
7. 13 Domorád Vojtěch 1986 20:30
8. 77 Nebeský Jakub 1984 20:34
9. 76 Vida Michal 1993 21:18
10. 48 Šulc Filip 2007 21:32
11. 32 Odnoha David 1974 21:43
12. 86 Bobek Jan 1984 21:55
13. 69 Bušek Jan 1991 22:17
14. 74 Trpišovský František 1973 22:30
15. 72 Jireš Dominik 2001 22:45
16. 4 Bejdák Tomáš 1977 22:57
17. 64 Zima Petr 1975 23:01
18. 81 Špringer Dominik 1993 23:02
19. 63 Beneš Vít 2007 23:32
20. 62 Beneš Roman 1977 23:33
21. 36 Potužák Miloš 1953 23:34
22. 65 Zeman Radim 2004 23:41
23. 44 Šmejda Radek 1981 24:09
24. 79 Janouš Ondřej 1985 24:20
25. 40 Sedláček Vladimír 1975 24:28
26. 88 Prýmel Petr 1965 24:43
27. 5 Bělohoubek Milan 1973 25:35
28. 7 Chmelík Vladimír 1982 25:42
29. 25 Louda Jaroslav 2002 25:56
30. 66 Mlynařík Josef 1966 26:36
31. 87 Šulc Tomáš 1971 26:37
32. 16 Karban Petr 1975 26:58
33. 10 Čibera Jaroslav 1979 27:23
34. 29 Musal Filip 1996 28:12
35. 6 Beran Martin 1976 31:53
36. 26 Louda Tomáš 1987 33:45

DÍVKY 500 m

1. 24 Petrová Barbora 2010 1:44
2. 2 Dobrovičová Aneta 2010 1:51
3. 20 Marešová Nikola 2012 1:54
4. 27 Šmejdová Magdaléna 2012 1:54
5. 63 Brožová Melanie 2010 2:09
6. 60 Havlová Nela 2010 2:16
7. 72 Navrátilová Eliška 2011 2:21
8. 61 Nováková Eliška 2010 2:23
9. 66 Vavrušková Barunka 2012 2:36
10. 45 Jedličková Amálie 2013 2:39
11. 14 Kertészová Amalie 2013 2:47
12. 5 Drudikova Tereza 2014 2:50
13. 34 Szkanderová Ema 2014 2:50
14. 21 Nedvědová Dita 2012 3:11
15. 17 Laurynová Terezka 2014 3:13
16. 15 Macková Eliška 2014 3:13
17. 32 Šulcová Barbora 2016 3:58
18. 33 Šulcová Viktorie 2016 3:58

CHLAPCI 500 m

1. 54 Petr Kühnel 2010 1:53
2. 7 Jan Havlík 2011 1:54
3. 35 Jakub Tomášek 2011 1:54
4. 38 Zdeněk Zdobina 2011 2:04
5. 16 Honzík Lauryn 2012 2:10
6. 37 Jan Videcký 2011 2:14
7. 18 Daniel Marčiš 2011 2:18
8. 39 Honzík Zeman 2014 2:35
9. 3 Marek Dočkal 2012 2:39
10. 73 Tobiáš Navrátil 2013 2:42
11. 6 Dan Havlík 2015 2:45
12. 45 Matyáš  Vaníček 2014 2:48
13. 4 Tomáš Dočkal 2014 2:54
14. 13 Jan Kertész 2014 2:59

DÍVKY 1000 m

1. 23 Renée Paulová 2006 3:38
2. 26 Eliška Šléglová 2005 3:44
3. 51 Ellen Šléglová 2008 3:54
4. 36 Adéla Tomášková 2008 4:05
5. 41 Zuzana Bobková 2008 4:26
6. 40 Iveta Růžičková 2007 5:04

CHLAPCI 1000 m

1. 30 Filip Šulc 2007 3:26
2. 25 Vít Šlégl 2005 3:27
3. 64 Radim Zeman 2004 3:29
4. 31 Tomáš Šulc 2008 3:36
5. 8 Michal Havlík 2007 3:42
6. 29 Pavel Šrytr 2007 3:45
7. 67 Štěpán Hanvald 2009 3:46
8. 9 Tomáš Havlík 2008 3:52
9. 42 Tomáš Vaníček 2009 3:52
10. 19 Jan Mareš 2008 4:08
11. 1 Martin Beran 2008 4:15



Olympijský běh

Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
Olympijský běh 2019

Olympijský běh 2019

 
 
15.7.2019 15:19:28 | přečteno 757x | magdalena.bulirova
load