V Poháru Coca-Cola výhra i prohra, druhé místo ve skupině

fotbal

V letošním ročníku celostátního fotbalového turnaje jsme narazili na mnichovohradišťské školy.

Turnaj se hrál na stadionu mnichovohradišťského SK ve čtvrtek 6. 10. Vítězem naší skupiny se stala 1. ZŠ Mnichovo Hradiště (Sokolovská), naši chlapci obsadili druhé místo a třetí skončilo víceleté gymnázium. Do další fáze turnaje postoupil pouze vítěz, tedy žáci 1. ZŠ MH.

1. ZŠ Mnichovo Hradiště – Gymnázium Mnichovo Hradiště 13:0. V úvodním utkání turnaje jasně dominovali žáci ZŠ Sokolovská a zrodil se rekordní výsledek.

ZŠ Bakov n. J. – Gymnázium Mnichovo Hradiště 3:1. Utkání bylo zpočátku vyrovnané a v úvodních minutách nás několikrát podržel výbornými zákroky brankář Louda. V 10. minutě otevřel skóre Jan Tóth. Soupeř však za 4 minuty po chybě obrany vyrovnal. Do poločasu jsme ještě vstřelili zásluhou Jana Zemance druhý gól. Po přestávce jsme již byli lepším mužstvem, ale góly nepřicházely ani z vyložených šancí. O konečném výsledku 3:1 nakonec rozhodl svou druhou brankou Jan Tóth.

ZŠ Bakov n. J. – 1. ZŠ Mnichovo Hradiště 0:12. Úvod utkání vůbec nenapovídal, že se schyluje k debaklu. Hráli jsme vyrovnanou partii a poprvé inkasovali zhruba v půlce poločasu. Soupeř brzy přidal druhou branku a začal kontrolovat hru. V závěru poločasu přišly 2 hrubé chyby v naší obraně, které soupeř potrestal. Ve druhém poločase už soupeř jasně dominoval a otevřel si na naši branku střelnici.

Sestava ZŠ Bakov n. J.: Martin Louda – Jakub Čonka, Jiří Žák, Dan Adam, Martin Bůžek (Pavel Smetana) – Kryštof Kyndl, Zdeněk Badalec, Tomáš Culek, Jan Turek (Jan Zemanec) - František Pavlíček, Jan Tóth