Maminky a senioři, chcete si zatančit?

Latino Ladies

Rádi bychom se s Vámi podělili o nápady na rozšíření kurzů u nás v klubu. Na příští školní rok 2016/2017 je možné zařadit tanec pro seniory (od 60 let) a tanec pro maminky se svými ratolestmi v šátcích.  

Rádi bychom znali Váš názor, a proto nás můžete kontaktovat prostřednictvím emailu vit.domorad@ppig.cz, nebo telefonního čísla 602 266 034. Ostatní pravidelné kurzy budou od září pokračovat, podobně jako tento rok, v úterý a čtvrtky.

Poslední dubnový čtvrtek jsme se na kurzu Latino Ladies naladili na letní atmosféru kubánského večera. Zatancovali jsme si tance cha-chu (ča-ču), salsu a osvěžili se kubánským občerstvením a koktejly.

A teď k našim soutěžním párům. Trojice z mistrovství České Republiky byla zakončena nejtěžší soutěží, a to kombinací deseti tanců, kde náš pár Richard Rambousek a Veronika Bulířová těsně skončil před branami semifinále. Dále velmi úspěšně reprezentovali na několika regionálních soutěžích, kde nejlépe dopadli na Holešovickém poháru v Praze – ve standardu dokonce získali bronzovou medaili a bramborovou v latině.

Pár Vít Domorád a Simona Tejcová se utkali ve standardních tancích s mezinárodní konkurencí v Budapešti. Na velmi dobře obsazené soutěži bojovali o čtvrtfinále.

TK Rytmus

9.5.2016 15:56:42 | přečteno 299x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load