Mistři ČR tancují v Bakově

TK Rytmus na soutěži

Mistrovství ČR v Showdance ve standardních tancích (11. 11.) se účastnil taneční pár Vít Domorád & Simona Tejcová. Tančili show na nesmrtelnou skladbu od Věry Špinarové – Jednoho dne se vrátíš, se kterou se umístili na prvním místě a obhájili tak titul mistrů ČR. 

Tři týdny poté se v Brně konalo Mistrovství ČR družstev (26. 11.), kde jsme měli početné zastoupení a slavily se i úspěchy. Nejlepší republikové kluby skládají 4členná družstva a perou se o prestižní klubový titul. Letos se sešlo ve všech kategoriích 83 družstev, tedy 332 tanečních párů!

Ondřej Vokurka & Eliška Hřebíčková se svým týmem slavili úspěch největší, neboť si odnesli nejcennější zlatý pohár, a to v kategorii „Junioři latinsko-americké tance“! Michael Bejr & Sofie Procházková s týmem skončili v kategorii „Junioři standardní tance“ na místě 7. Přestože byli trochu nešťastně první nepostupující do finále, považujeme tento výsledek za skvělý. Richard Rambousek & Veronika Bulířová byli součástí týmu v kategorii „Mládež do 21 let, latinskoamerické tance“ a vybojovali stříbrné medaile. Vít Domorád & Simona Tejcová byli součástí hlavní kategorie „Dospělí, standardní tance“ a v rámci své soutěžní skupiny vybojoval samé „jedničky“, celkově pak tým dosáhl na výbornou bronzovou medaili.

TK Rytmus

Mistři ČR tancují v Bakově

TK Rytmus na soutěži

TK Rytmus na soutěži

 
TK Rytmus na soutěži

TK Rytmus na soutěži

 
TK Rytmus na soutěži

TK Rytmus na soutěži

 
 
15.12.2017 13:45:29 | přečteno 462x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load