Mistrovství České republiky ve Standardních tancích

Filip Šulc s Eliškou Plesarovou

Poslední únorovou sobotu, tedy 29. 2., hostila sportovní hala v Otrokovicích mistrovství České republiky ve standardních tancích, kam se vydalo několik párů ze zdejšího tanečního klubu, aby poměřily své dovednosti s nejlepšími páry z celé republiky.

V kategorii nejmladší, Junior I, se o co nejlepší umístění snažil Filip Šulc s Eliškou Plesarovou, jejich nasazení jim nakonec vyneslo hezké 22. místo. Úžasné ale přeci jen trochu smolné 4. místo, a tedy příčku od medaile skončili Lukáš Taraba a jeho taneční partnerka Stella Řeháková. Konečné čtvrté místo je přesto velký úspěch.

V kategorii Mládež, tanečníci ve věku 16 -18 let, bojovali na tanečním parketu Michael Bejr se Sofií Procházkovou, kteří se umístili na 29. místě. V další kategorii, tanečníku do 21 let, se na svém prvním mistrovství představili David Jelínek s Bárou Jancákovou, kteří obsadili 22. příčku. Krásné 12. místo si v té samé kategorii po tuhém boji na parketě vytančili Richard Rambousek a Veronika Bulířová.

Poslední kategorií byla kategorie dospělých, který byla ostře sledovaná a přinesla nádhernou podívanou až do samotného konce. David Jelínek s Bárou Jancákovou se umístili na děleném 35. -36. místě. Richard Rambousek a Veronika Bulířová obsadili dělené 29. -30. místo. Posledním párem byl Vítek Domorád a Simona Tejcová, kteří byli naším želízkem v ohni. Po úžasném výkonu skončili smolně příčku od finále, kam postupuje šest nejlepších, a tedy konečné, krásné, 7. místo je pro ně určitě hnací motor do budoucího tréninku.

Tým TK Rytmus


Mistrovství ČR

David Jelínek s Bárou Jancákovou

David Jelínek s Bárou Jancákovou

 
Filip Šulc s Eliškou Plesarovou

Filip Šulc s Eliškou Plesarovou

 
Richard Rambousek s Veronikou Bulířovou

Richard Rambousek s Veronikou Bulířovou

 
 
6.3.2020 22:10:00 | přečteno 384x | magdalena.bulirova
load