Rok 2019 ve znamení tanečního zlata!

Vít Domorád & SimonaTejcová

Rok se s rokem sešel a my si musíme zvyknout, že místo devatenáctky píšeme za dvacítkou druhou dvacítku, tedy rok 2019 vystřídal rok 2020 a hurá do nového desetiletí. Připravili jsme si pro Vás krátké ohlédnutí za uplynulým, úspěšným, rokem.

Naše páry se po celý rok snažily a vydávaly ze sebe to nejlepší, aby z mnoha soutěží, které navštívily, přivážely nejen cenné kovy ale hlavně radost ze svých výkonů. Celkem se povedlo nasbírat dohromady neuvěřitelných 265 medailí! Bronzové medaile si páry přivezly celkem osmdesátkrát, stříbrné potom o 9 více, tedy devětaosmdesátkrát a tu nejcennější medaili, zlatou, si páry mohly pověsit na krk celkem 96krát.

Nesmíme opomenout úspěchy tří našich párů, které nás reprezentovaly na Mistrovství světa nebo Mistrovství Evropy. Domácím trenérům Víťovi Domorádovi a Simoně Tejcové se podařilo dostat pár Vilém Kuntoš & Vendula Kábrtová na Mistrovství světa, kde skončili na krásném 42. místě v kategorii Junioři II Standardní tance. Ondřej Vokurka a Eliška Hřebíčková si vytančili nádherné 14. místo na světě v kategorii Junioři II Latinskoamerické tance a jen těsně jim tak utekl postup do semifinále. Vít Domorád & Simona Tejcová se pro rok 2019 umístili na 8. místě v Evropě a na úžasném 6. místě na světě v kategorii Show Dance Dospělí a jsou tedy dvojnásobnými finalisty Mistrovství světa a Evropy.

Pro každý pár byl rok 2019 zcela jistě nezapomenutelný, ať už to byly jejich první soutěže, nové třídy, nové zkušenosti ze zahraničních soutěží, ale také spousta nové motivace pro nový rok 2020. To, že nový rok bude minimálně stejně úspěšný, jako ten minulý naznačilo nedávné Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích, kde se na úžasném 4. místě umístili Ondřej Vokurka a Eliška Hřebíčková v kategorii mládež.

Děkujeme všem partnerům, rodičům, párům a městu Bakov nad Jizerou za podporu. Bez Vás by to nešlo!

Na závěr nezbývá nic jiného, než popřát hodně tanečních ale i životních úspěchů do nového roku 2020… a hlavně, vykročit tou správnou nohou v rytmu společenských tanců.

Tým TK Rytmus


Ohlédnutí za r. 2019

Vít Domorád & SimonaTejcová

Vít Domorád & SimonaTejcová

 
Ondřej Vokurka & Eliška Hřebíčková

Ondřej Vokurka & Eliška Hřebíčková

 
 
10.2.2020 12:33:10 | přečteno 248x | magdalena.bulirova
load