Tanec není jen o soutěžení

TK RYTMUS

Taneční sport není jen o soutěžení, ale i o kráse tohoto sportu, kterou se páry ve své volné chvíli snaží předat okolí na kulturních akcích a roznést tak povědomí o tomto úžasném sportu.

Příkladem je jeden z našich nejmladších párů, Dan Horák a Stella Žďánská, kteří se nebojí ukázat své dovednosti a v pátek 14. 2. měli ukázky tanců na plese ve Skalsku. Dle velkého aplausu, který následoval, se ukázky náramně povedly.

Tři páry, Michal Bejr a Sofie Procházková, David Jelínek a Bára Jancáková, Jakub Vávra a Laura Lorańczyk, se na jednom parketě snažily uchvátit svým uměním a navnadit diváky k tanci na plese Odborů Kovo MB v sobotu 15. 2. Následná reakce diváků, kdy na parketě tancovalo nespočet párů z řad diváků, jen dokazuje, že páry diváky k tanci opravdu navnadily. Pro Michala se Sofií to bylo již druhé předtančení za jeden večer, před tímto stihli ještě vystupovat na maturitním plese SOŠ a SOU Horky nad Jizerou a následně ještě pokračovali na ples do Sobotky, kde své taneční umění také předvedli zdejším divákům. Podobně to měl i Jakub s Laurou, který se posléze vydal ukazovat krásy tance na tenisový ples do Dobrovice.

Na ples do Kovářova se v sobotu 15. 2. vydali trenéři Vít Domorád a Simona Tejcová, Pavel Sluka a Elizaveta Kuklina, kteří předvedli svoje show. Vítek se Simčou tančili show pocta Karlu Gottovi a Pavel s Lízou předvedli svojí zbrusu novou show Forever, v překladu Navždy. Oba páry si vysloužily obrovský aplaus.

Za jeden večer se toho dá stihnout opravdu mnoho, jak sami vidíte. Život tanečníka není jen o soutěžích a získávaní úspěchů, ale také o tom, předávat a vyjadřovat tancem radost a kulturní obohacení.

Tým TK Rytmus


6.3.2020 21:59:32 | přečteno 202x | magdalena.bulirova
load