Taneční klub Rymtus slavil úspěchy na Mistrovství ČR družstev!

taneční boty

Brněnský Kampus Bohunice hostil v neděli 25. 11. 2018 Mistrovství ČR družstev a taneční klub Rytmus společně s tanečním klubem Cool Dance spojili své síly a utkali se s nejsilnějšími kluby z celé ČR.

Michael Bejr & Sofie Procházková (kategorie junioři standard) obsadili se svým týmem trochu nešťastné 7. , když jim o pouhý jeden bod uteklo místo 5.

Richard Rambousek a Veronika Bulířová se jako velcí tahouni týmu účastnili čtyř kategorií, mládeže i dospělích, a to v obou disciplínách - standardu i latiny. Nejlepší výsledek pro ně nakonec byl v kategorii mládež standard, kde skončili na finálovém 4. místě.

Vít Domorád & Simona Tejcová se jako elitní pár účastnil ve standardních tancích dospělé kategorie a spolu s týmem vybojovali ve finále skvělé 5. místo.

Největší radost na závěr Mistrovství ČR udělalo juniorské latinsko - americké družstvo, které ve vedení s Ondrou Vokurkou a Eliškou Hřebíčkovou dosáhlo úspěchu největšího, a to výhry zlaté medaile!

Mistrovství ČR družstev tak bylo hezkým závěrem sezóny a my už se těšíme na sezónu další.

Taneční Klub Rytmus přeje všem pohodové Vánoce a šťastný nový rok. Děkujeme všem příznivcům za podporu a do nového roku hlavně tou správnou nohou!

TK Rytmus

Mistrovství ČR družstev

MČR

MČR

 
 
19.12.2018 21:57:14 | přečteno 217x | magdalena.bulirova
load