TK Rytmus – to je tanec pro všechny

Vít Domorád a Simona Tejcová

Zajímá Vás, jak to u nás v klubu chodí? A máte rádi tanec? Přijďte se podívat na vánoční večírek. Uvidíte besídku malých začínajících tanečníků a vystoupení pokročilejších párů. 

Těšit se můžete na ukázky standardních a latinskoamerických tanců v podání našich soutěžních párů. V neposlední řadě se můžete pokochat tancem na profesionální úrovni, který předvedou lektoři, kteří u nás vyučují. Na závěr Vás bude čekat jedno malé překvapení v podobě show z letošního Mistrovství ČR. To vše za doprovodu krásné vánoční hudby a cukroví. Těšíme se na Vás ve čtvrtek 17. prosince v 17 hodin v Domě mládeže ve Školní ulici!

KLUCI, CHYBÍTE NÁM!

Nebojte se tancovat, s námi je to sranda. Stále máme pár volných místeček v našich tanečních kurzech. Přijďte se na nás podívat v úterý od 14:30 do 18:00 nebo ve čtvrtek od 16:00 do 19:00 v Domě mládeže. Pro více informací volejte 602 266 034 nebo pište na email vit.domorad@ppig.cz.

Také bychom chtěli pogratulovat našim juniorským tanečníkům, kteří bojují o postupy do vyšších kategorií. Richard Rambousek a Veronika Bulířová se na soutěži O zbraslavskou loutku v kategorii B-STT umístili na krásném 8. místě. David Pechan a Sabina Dlouhá se na soutěži v Neratovicích umístili v kategorii D-STT a C-LAT na 10. a 8. místě.

Tým TK Rytmus

9.11.2015 15:01:53 | přečteno 682x | magdalena.bulirova
load