V Rytmusu to cinká medailemi

Rambo a Verča

Jarní sezóna 2017 se pomalu blíží ke konci, ale už teď je vidět, že nově nastavený systém výuky v tanečním klubu pro sportovní páry přináší své ovoce. Naše řady se rozšířily o nové mladé talentované tváře a díky systematické výuce se jim podařilo vybojovat mnoho cenných medailí.  

Celkem za období leden-květen to bylo 13 bronzových, 23 stříbrných a 10 zlatých.

Páru Matěj Čermák & Karolína Jezdinská už chybí jenom kousek k zisku nové třídy "C" ve standardních tancích. Nově složenému páru Jakub Řehák & Sabina Dlouhá, chybí také velmi málo k zisku nové třídy "B" v latinskoamerických tancích. Michael Bejr & Sofie Epsteinová si vytančili novou třídu "C" ve standardních i latinskoamerických tancích. Bohužel jejich partnerství skončilo a Michael se již připravuje na další sezónu s novou taneční partnerkou. Richard Rambousek & Veronika Bulířová si vytančili nově třídu "A" v latinskoamerických tancích a zajistili si tak nominaci na Mistrovství ČR mezi nejlepší celorepublikové páry.

Skvělý výsledek se povedl páru Ondřej Vokurka & Eliška Hřebíčková, když se probojovali do finále Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích a obsadili mezi všemi páry z ČR v kategorii Junioři I skvělé 6. místo. Mimo jiné se jim v této sezóně povedlo vytančit novou třídu "B". Náš vrcholový pár Vít Domorád & Simona Tejcová se pravidelně účastní soutěží na mezinárodním poli a nejvyšších soutěží v ČR - tanečních lig, kde naposledy v Českých Budějovicích obsadili 2. místo

 TK Rytmus

Další medaile pro Rytmus

Rambo a Verča

Rambo a Verča

 
Ondra a Eliška

Ondra a Eliška

 
 
16.5.2017 21:00:23 | přečteno 686x | magdalena.bulirova
load