Bakovské tenisové turnaje jsou v plném proudu

finále 4hry starší žačky

CR PROJECT - Cup

V měsíci srpnu byl náš klub pořadatelem dvou celostátních turnajů v kategoriích dorostu a staršího žactva. Turnajů se zúčastnilo celkem 44 hráčů a hráček z různých klubů.

• 5. - 6. 8. náš klub uspořádal turnaj dorostu, který vyhrál ve dvouhře Truhlář z ČLTK Praha a potvrdil svoji suverenitu. Ve čtyřhře vyhrála dvojice Makovička, Kverek z TK Mladá Boleslav. Náš klub reprezentoval Adam Bulíř a Adam Provazník. Prvně jmenovaný porazil ve čtvrtfinále v utkání plném zvratů Kašíka z TK Rohatko 4/6, 7/6, 7/6. Adam Provazník v prvním kole prohrál s Janusem 2/6, 2/6. Škoda že se našeho turnaje nezúčastnil náš nejlepší dorostenec Petr Koukal, který nás reprezentoval na turnaji ve stejném termínu v Hradci Králové, kde vyhrál 4hru.

Výsledky: 2hra

Semifinále: Makovička - Kverek 6/4, 6/2, Truhlář - Brož TK Jičín 6/0, 6/0

Finále: Truhlář - Makovička 6/2, 6/2

Výsledky 4hra:

Finále Makovička, Kverek Brož, Kubelka TK Český Brod 6/2, 6/1

• Dalším turnajem 12. a 13. 8. byl turnaj staršího žactva.

Dobře obsazeným turnajem prošel bez porážky Mach TK Frýdlant a stal se celkovým vítězem.

Výsledky 2hra:

Semifinále: Kverek - Lidický TK Trutnov 6/1, 6/1, Mach - Kulhánek Lázně Bělohrad 6/1, 6/1

Finále: Mach - Kverek 6/1, 6/1

Finále 4hry:

Kverek, Mach – Popelka TK Severočeská tenisová, Voleský TK Hamr Praha 6/3, 7/5

• Rovněž turnaj starších žákyň měl dobrou úroveň. V šestnáctičlenném startovním poli bohužel chyběla naše nejlepší žákyně Natálie Homolová, která stále ještě rehabilituje po loňském zranění zápěstí a jistě by dokázala potrápit ty nejlepší hráčky. Přejeme brzké uzdravení.

Samotný turnaj měl favoritku v první nasazené Haně Kadlecové, TK Benátky nad Jizerou, 75. hráčce celostátního žebříčku. Tato prognóza se potvrdila, když zvítězila ve dvouhře i čtyřhře.

Semifinále: Kadlecová - Hřebáčková TK Dvůr Králové 6/2, 6/3, Hrabánková Sport centrum M. B. - Šimáčková TK Hrádek nad Nisou 6/2, 7/5

Finále: Kadlecová - Hrabánková 7/5, 6/2

Kadlecová, Kubíčková TK Hrádek nad Nisou - Peldová Severočeská tenisová, Drahošová TK Frýdlant 7/6, 6/1

Organizace turnajů v podání pana Zemanoviče dopadla na výbornou, což potvrzuje i spokojenost hráčů i rodičů zúčastněných na turnaji.

Karel Bubák
předseda LTC

CR PROJECT - Cup

Foto 4hra: zleva 2. místo Peldová, Drahošová, uprostřed ředitel p. Zemanovič a vítězky Kubíčková, Kadlecová

6.9.2017 16:40:44 | přečteno 410x | magdalena.bulirova