Tenisová klání

Tenis

Dubnové přebory mladších a starších žáků

Dne 20 - 21. 4. se konaly v Benátkách nad Jizerou

Okresní přebory mladších žákyň.

Náš klub reprezentovaly hráčky Natálie Homolová a Natálie Czepielová. Zásluhou N. Czepielové putují oba tituly ve dvouhře i čtyřhře do LTC Bakov nad Jizerou. Rovněž N. Homolová která patřila na přeborech k nejmladším, nezklamala když vybojovala 3. místo ve dvouhře kde prohrála po boji s celkovou vítězkou N.Czepielovou 5:7, 2:6. Rovněž ve čtyřhře byla úspěšná když se probojovala se spoluhráčkou Michálkovou do finále kde prohrála s dvojicí N.Czepielová, Řezáčová Ml. Bolelav 6:3, 5:7, break 7:10, když ve druhém setu neudržely vedení 5:3

Finálové výsledky:

Dvouhra, Czepielová – Steinerová, 6:2, 6:1

Čtyřhra, Czepielová, Řezáčová – Homolová, Michálková 3:6, 7:5, (10:7)


Dne 27 - 28. 4. byl náš klub pořadatelem

Okresního přeboru staršího žactva.

V konkurenci hráčů z Ml. Boleslavi, Benátek nad Jizerou a Nymburka se naši hráči a hráčky rovněž neztratili. Natálie Homolová obsadila 3. místo ve dvouhře když porazila v bakovském duelu Kateřinu Lisnerovou 2:1 na sety a v semifinále podlehla celkové vítězce, o čtyři roky starší hráčce Pospíšilové z Ml. Boleslavi 0:2 na sety.

V chlapecké kategorii náš klub reprezentoval po dlouhodobém zranění Roman Hašek který ve čtvrtfinále porazil Kohouta z Benátek nad Jizerou 6:1, 7:6. V semifinále přes bojovný výkon již nestačil na Pecáka z Benátek kterému podlehl 4:6, 1:6. Vše si vynahradil ve čtyřhře kde spolu s Frýbou z Nymburka vybojoval pro náš klub 2. místo. Je škoda že se přeborů nemohl zúčastnit z důvodů zranění náš nejlepší hráč Petr Koukal, který oba finalisty v zimní halové sezoně již porazil. Rovněž Ondřej Dohnal a Viktorie Zahrádková kteří hostují v našem klubu v družstvu dorostu předvedli dobré výkony.

Finálové výsledky:

Chlapci

Dvouhra:  Januška –Pecák 6:3, 7:5
Čtyřhra: Januška, Pecák – Hašek, Frýba 7:5, 7:5

Dívky

Dvouhra: Pospíšilová - Vajsajtlová Klára 6:3, 6:3
Čtyřhra: Pospíšilová, Spielmanová – Zahrádková, Hůlková 6:3, 6:1

 Karel Bubák
 předseda LTC

Tenisová klání

zleva Homolová,Michálková - Czepielová,Řezáčová

zleva Homolová,Michálková - Czepielová,Řezáčová

 
 
6.5.2013 19:41:57 | přečteno 975x | magdalena.bulirova
load