Valná hromada LTC Bakov nad Jizerou z. s.

tenisové dvorce

Dne 6. dubna 2018 proběhla v klubovně tenisového oddílu výroční členská schůze bakovských tenistů. Vyslechli jsme zprávu předsedy, během níž byl oceněn čestným členstvím pan Luboš Stejskal.

Přesto, že je tento člen narozený již v roce 1936 a stál v minulosti u mnoha významných klubových událostí, je stále aktivním hrajícím reprezentantem klubu v soutěži seniorů. Dále přišla na řadu zpráva o hospodaření, brigádách a plánech dalšího zvelebení tenisového areálu.

Ve zprávě o sportovní činnosti byly zhodnoceny výsledky u nás pořádaných turnajů všech věkových kategorií a výsledky tenisových družstev. Nejlepšími hráči sezóny 2017 byli vyhlášeni mladší žák Lukáš Dolejš a dorostenec Petr Koukal, který po dvou letech hostování letos oficiálně přestupuje do LTC Mladá Boleslav. Družstvo dospělých si i přes prohranou baráž letos opět zahraje I. třídu Středočeského kraje díky reorganizaci soutěže Českým tenisovým svazem. Je doplněno na oplátku několika mladoboleslavskými hráči, dále hráči okolních a pražských klubů. Cílem je tedy pro letošek udržení se v této soutěži. Družstvo dorostenců bude hrát opět III. třídu a kapitán by s ním rád uhrál pořadí do třetího místa. Stejného umístění by chtěli dosáhnout ve III. třídě i starší žáci. Neregistrovaní budou hrát v této sezóně 3. okresní ligu a doufáme, že se neztratí ani zdatné družstvo seniorů nad 60 let. Po čtyřech letech proběhla opět volba nového sedmičlenného výboru klubu, který byl tímto ustanoven.

Přejeme si všichni, aby se soutěžním hráčům sportovně dařilo a abychom si i my ostatní, a také příchozí hráči, mohli užívat tenisové hry v našem pěkném areálu.