Házená v Bakově pořádá nábor mládeže

Házená

V prvním školním týdnu vyrazili trenéři mládeže národní házené v Bakově do místní základní školy nalákat nové hráče a hráčky do svých řad.

Chtěli bychom tímto v první řadě poděkovat zástupcům školy a to jak paní ředitelce Kremlové, která tento nábor ochotně povolila a pomohla zorganizovat, tak jednotlivým vyučujícím, kteří dovolili krátkou prezentaci tohoto tradičního českého sportu ve svých třídách.

A je vidět, že děti v Bakově se chtějí hýbat! Hned odpoledne po náboru se na hřišti národní házené za sokolovnou objevila spousta nových tváří.

Děti se ihned zapojily do připraveného tréninku a vyzkoušeli si tak své první házenkářské „krůčky“. V průběhu dalších pár týdnů se ještě několik dalších adeptů připojilo.

Mládežnická základna se tedy opět silně rozrostla a s krátkým odstupem času již lze říct, že byl nábor úspěšný, a postupně pozorujeme, jak šikovnou mládež v Bakově máme a jsme rádi, že je můžeme učit tomuto kolektivnímu sportu.

Pro ty, kteří nestihli ještě na nábor zareagovat, vzkazujeme, že to nevadí. Nábor do našich řad probíhá kontinuálně a tedy kdykoliv kdokoliv nový přijde, bude vítán s otevřenou náručí. Stačí se zastavit ve všední den na hřišti za sokolovnou nebo zavolat na kontakty, které najdete na nástěnce před sokolovnou.

Budeme se na Vás těšit

Trenéři mládeže TJ Sokol Bakov nad Jizerou

7.10.2016 21:15:54 | přečteno 335x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load