Nový ligový ročník žen

házená

Po nedohraném loňském ročníku ligových soutěží se letos rozjela předposlední srpnový víkend nová sezóna s novým herním systémem a opět s bakovskými ženami zastoupenými v I. Lize, a to skupině A.

Bakov zahájil první 2 zápasy na domácí půdě a oba vcelku s přehledem zvládl, když jsme jak nedaleké Čakovice, tak nováčka v soutěži Most, porazili o 5 branek.

První zápas proti Čakovicím byl, jak se dalo očekávat spíše rozkoukávací. Po dlouhé pauze se oba týmy spíše sehrávaly a především útok potřeboval dosti šancí, aby se dostatečně zastřílel. Po vcelku klidném utkání zvítězil Bakov v poměru 18:13.

Do druhého zápasu proti Mostu jsme vstupovali s nejistotou, neboť chybělo mnoho klíčových hráček ze základní sestavy. Příležitost tak dostaly holky, pro které šlo o první ligovou zkušenost, a pro některé dokonce první zkušenost v dospělé kategorii, neboť v loňském roce ještě figurovaly na soupisce starších žaček.

Zápas byl až zbytečně vyhrocený ze strany soupeřovy střídačky a padalo až příliš nadávek a výhružek k nezletilým hráčkám. Přesto tyto čerstvé dorostenky neztratily hlavu a ve spolupráci se zkušenými hráčkami přestřílely soupeře v tomto mnohabrankovém utkání 25:20.

Pánek Luboš


16.9.2020 15:32:01 | přečteno 181x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load