Těsné vítězství

šachy

Šachisté Sokola Bakov v neděli 19. 4. uzavřeli posledním kolem své mistrovské soutěže družstev, když Áčko porazilo doma svého okresního rivala Sokol Mladá Boleslav nejtěsněji 4,5:3,5. 

Bakov „A“ tak v 2. lize ve své třetí sezóně v této soutěži vybojoval nejlepší umístění, když ziskem 17 bodů obsadil 5. místo a za sebou nechal i zvučná jména měst jako je Most, Děčín, Liberec, Litoměřice, Ústí nad Labem či Mladá Boleslav.

Z vítězství a historického postupu do 1. ligy se radují přátelé z TJ Neratovice, druhý byl Šachklub AD Jičín "C" a třetí další spřátelený klub ŠK ZIKUDA Turnov "B", více podrobností na http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1354. 

Též družstvo Bakova „B“ v Regionálním přeboru středočeského šachového svazu na třetí pokus vybojovalo postup do Krajské soutěže! Celkový výsledkový přehled je možno nalézt na http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1396.

Neztratilo se ani družstvo Bakov „C“ v Regionální soutěži, když skončilo se stejným umístěním i bodovým ziskem jako áčko: 17 bodů/5. místo. Podrobné výsledky jsou na http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1400.

Jaroslav Záhorbenský

10.5.2015 7:57:09 | přečteno 469x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load