I.ples města (2009)

Jaký byl První ples města Bakov nad Jizerou

Dne 28. 3. 2009 se uskutečnil v sále Radnice I. ples města Bakov nad Jizerou. Ne všichni vědí, že městský ples byl naplánován v rámci Strategického plánu města a má plnit dva dílčí cíle v neinvestiční oblasti, a to obohatit kulturní a společenský život ve městě a město propagovat.

Ačkoliv ples nepřipravovali „profíci", podařilo se vše organizačně zvládnout a troufnu si konstatovat, že se vydařil. K dobré náladě přispěla nejen kapela na hlavním velkém sále, plesová diskotéka v rekonstruovaných půdních prostorách, na které hrála hudba zejména šedesátých až osmdesátých let, ale v neposlední řadě i moderátor Jan Stinka, který provázel celým večerem.

Aby si mohli účastníci plesu na chvíli odpočinout od tance, byl připraven také bohatý doprovodný program. Standardní tance perfektně zatančili Tereza Řípová s Vítem Domorádem a později předvedli strhující výkon Martina a Tomáš Markovi v latinsko-amerických tancích. Oba taneční páry jsou členy TK Rytmus, kterému ještě jednou děkujeme za obě vystoupení. Před půlnocí předvedl svou ohnivou barmanskou show barman Sam. A bylo na co se koukat! Připravil dva míchané nápoje, přičemž jeden z nich byl následně vydražen. Výtěžek „dražby" byl poukázán již zmiňovanému tanečnímu klubu Rytmus.

Na to, aby vše proběhlo v nejlepším pořádku, dohlíželi členové civilní bezpečnostní služby RA+spol., s.r.o. Nutno podotknout, že tato služba byla pro město poskytnuta bezplatně, za což patří také poděkování.

Když už jsme u těch slov díků, nelze opomenout zajištění cateringu panem Martinem Tondrem a pochválit studenty Střední školy gastronomie a hotelnictví Mladá Boleslav, s.r.o., kteří nenápadně proplouvali s úsměvem na tváři mezi tanečníky a ostatními hosty a tvářili se jako naprostí profíci, i když to pro ně byla první praktická zkušenost na akci podobného charakteru.

Nezbývá než dodat, že fotografie si můžete prohlédnout na webových stránkách města a že příprava II. plesu města Bakov nad Jizerou pro nás bude radostí. Postaráme se o případné „vychytání" chybiček a budeme se s Vámi těšit na shledanou.

Mgr. Lenka Kožíšková
vedoucí úřadu

3.2.2013 13:59:37 | přečteno 743x | magdalena.bulirova
load